Aktivity Školní družiny

Vánoce ve školní družině

3. 1. 2018 – Martin Šandor

Poslední týden v roce 2017 si i družina užila trochu vánoční atmosféry.   Hned v pondělí páté oddělení předvedlo ostatním družinovým dětem krátké písničkové pásmo, které s nimi připravila a nacvičila paní…

Zobrazit více »

Slavnostní otevření studánky Dobrá voda

3. 11. 2017 – Martin Šandor

  Družina naší školy převzala patronát nad studánkou Dobrá voda v Holyni, a tak jsme ve čtvrtek 2.11. 2017 jeli na její slavnostní otevření. Některé z dětí sice překvapila vzdálenost od autobusu,…

Zobrazit více »

Halloween po našem

3. 11. 2017 – Martin Šandor

V úterý 31.10. se uskutečnila velká družinová akce s názvem „Halloween po našem“. Večer se sešlo 40 přihlášených dětí, většinou se svými rodiči, vybaveni dýněmi a nožíky. Nejdříve jsme si pověděli něco…

Zobrazit více »

DÝŇOHRANÍ

2. 11. 2017 – Martin Šandor

V úterý 31.10. se odpoledne v družině uskutečnilo takzvané DÝŇOHRANÍ, neboli tvořivé dílničky na Halloweenské téma. Děti dostaly „vstupenku“, se kterou obcházely všechna oddělení, ve kterých se pracovalo. Mohly si tedy obmotat…

Zobrazit více »

Návštěva zoologické zahrady

10. 10. 2017 – Martin Šandor

        V sobotu  23.9. jsme se vypravili do pražské zoologické zahrady, kde se z nás na chvíli stali inspektoři. Rozdělili jsme se do skupin a každá skupina obdržela několik…

Zobrazit více »

Chodíme do kina

10. 10. 2017 – Martin Šandor

I v tomto školním roce jsme dětem nabídli možnost návštěvy kina Radotín.  Hned 8.září jsme vyrazili na film Hurvínek a kouzelné muzeum, 15.září jsme viděli film Letíme a 6. října Esa…

Zobrazit více »

ŠKOLNÍ DRUŽINA

11. 9. 2017 – Martin Šandor

Od tohoto školního roku byla školní družině navýšena kapacita, a tak jsme mohli otevřít páté oddělení. V současné době se tak v odpoledních hodinách staráme o 150 žáků naší školy. I přesto,…

Zobrazit více »

Tajemství odhaleno

3. 7. 2017 – Lenka Bohuslavová

Poslední červnové pondělí jsme se vydali pátrat po tajemství, na které nás během roku odkazovaly tři tajemně předané pergameny. Když jsme přemýšleli nad indiciemi uvedenými zvláště v posledním z pergamenů, dospěli…

Zobrazit více »

Návštěva ateliérů a další tajemné setkání

23. 6. 2017 – Martin Šandor

Ve středu 7.6. jsme se vypravili do filmových ateliérů Three brothers production, které se specializují především na historické filmy. Nejprve jsme se byli podívat ve skladu rekvizit, kde se nacházely…

Zobrazit více »

Den dětí s Posázavským Pacifikem

5. 6. 2017 – Martin Šandor

V sobotu 3.6. připravila družina pro děti i rodiče výlet na  Den dětí s Posázavským Pacifikem. Po příjezdu na nádraží Braník jsme se nejprve zašli podívat do nádražní budovy, kde své moduly…

Zobrazit více »

Aktuality

Třídní schůzky 22. 1. 2018

19. 1. 2018 – Aktuality Základní školy

Třídní schůzky se uskuteční 22. 1. 2018 pro 1. stupeň od 17.30 a pro 2. stupeň od 18.00, pokud není s třídním učitelem domluven jiný termín.

Adaptační kurz pro předškoláky „Do školy jako do pohádky“

10. 1. 2018 – Aktuality Základní školy

   Také v letošním školním roce naše škola organizuje pro děti z mateřských školek, nastupující ve školním roce 2018/2019 do prvních tříd, kurz pro předškoláky.    Cílem kurzu je, na základě vzdělávacích...

Zobrazit více »

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

8. 1. 2018 – Aktuality Základní školy

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na naší ZŠ i MŠ se budou konat ve dnech: 22.2. – čtvrtek ZŠ 9 – 13 hodin , MŠ 9 – 12 hodin a 27.3. –...

Zobrazit více »

Kino Radotín – 12.1. 2018

8. 1. 2018 – Aktuality Školní družiny

V pátek 12.1. 2018 půjdeme do kina Radotín  na  film „Čertoviny“ ( 2D).   Do kina půjde prvních 25 přihlášených dětí. Přihlašování bude probíhat pouze přes email   siganova.zsslivenec@seznam.cz, z kterého bude také...

Zobrazit více »

LOGOPEDIE

3. 1. 2018 – Aktuality Základní školy

Ve II.pololetí bude pokračovat kroužek kolektivní logopedické péče : „HRAJEME SI S ŘEČÍ“ Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu: iliscova@zsslivenec.cz Termín první lekce a variabilní symbol obdržíte po uzávěrce přihlášek 20.1.2018. Platbu...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio