Beseda s paní starostkou RNDr. Janou Plamínkovou

1. 2. 2018 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

31. 1. 2018 od se v aule školy konala beseda se starostkou MČ Praha – Slivenec a radní hlavního města Prahy RNDr. Janou Plamínkovou na téma DEMOKRATICKÉ VOLBY. Tato beseda navázala na naše školní volby prezidenta republiky a především na ty skutečné. Beseda se nesla ve velmi příjemné a přátelské atmosféře, zahájila ji paní ředitelka Ivana Rosová a moderování se ujala paní učitelka Lucie Matulová. Žáky zajímal názor paní starostky na otázky povolební atmosféry, nejen jako politika, ale i občana. Paní starostka odpovídala na otázky z oblasti současné politické situace (migrace, přijetí eura v ČR, důstojnost role prezidenta republiky a s ní spojená předvolební kampaň). Žáci se ptali i na začátky její politické kariéry nebo jak ji podporuje rodina. Všichni zúčastnění po celou dobu pozorně naslouchali, někteří se aktivně zapojili do diskuse a setkání celkově hodnotili velmi kladně.

Petra Levá, Daniela Štolová a Lucie Matulová

 

Aktuality

Z důvodu nezájmu nebude během pololetních a jarních prázdnin školní družina v provozu.

31. 1. 2018 – Aktuality Školní družiny

Z důvodu nezájmu nebude během pololetních a jarních prázdnin školní družina v provozu.

Třídní schůzky 22. 1. 2018

19. 1. 2018 – Aktuality Základní školy

Třídní schůzky se uskuteční 22. 1. 2018 pro 1. stupeň od 17.30 a pro 2. stupeň od 18.00, pokud není s třídním učitelem domluven jiný termín.

Adaptační kurz pro předškoláky „Do školy jako do pohádky“

10. 1. 2018 – Aktuality Základní školy

Také v letošním školním roce naše škola organizuje pro děti z mateřských školek, nastupující ve školním roce 2018/2019 do prvních tříd, kurz pro předškoláky. Cílem kurzu je, na základě vzdělávacích...

Zobrazit více »

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

8. 1. 2018 – Aktuality Základní školy

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na naší ZŠ i MŠ se budou konat ve dnech: 22.2. – čtvrtek ZŠ 9 – 13 hodin , MŠ 9 – 12 hodin a 27.3. –...

Zobrazit více »

Kino Radotín – 12.1. 2018

8. 1. 2018 – Aktuality Školní družiny

V pátek 12.1. 2018 půjdeme do kina Radotín  na  film „Čertoviny“ ( 2D).   Do kina půjde prvních 25 přihlášených dětí. Přihlašování bude probíhat pouze přes email   siganova.zsslivenec@seznam.cz, z kterého bude také...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio