Dějepis v VIII. a IX. třídě

19. 1. 2018 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

V lednu žáci VIII. a IX. třídy odevzdávali svoje pololetní práce z dějepisu. Osmáci se orientovali na baroko. Někdo psal o barokních pražských zahradách, jiný zase o barokní módě, někteří si vybrali barokní kuchyni a její kulinářské speciality. Žáci IX. třídy shromažďovali informace pro práci Zachráníš-li jeden život……..Zde se soustředili na hledání informací o významných osobnostech jako byl N. Winton, I. Sendlerová, O. Schindler, vysvětlovali, co znamená titul Spravedlivý mezi národy…..Všechny práce byly na velmi dobré úrovni a mnohé z nich převyšovaly svým obsahem i zpracováním úroveň základní školy a nemuseli by se za ně stydět ani středoškoláci.

Mgr. Petra Levá, vyučující dějepisu

 

Aktuality

Z důvodu nezájmu nebude během pololetních a jarních prázdnin školní družina v provozu.

31. 1. 2018 – Aktuality Školní družiny

Z důvodu nezájmu nebude během pololetních a jarních prázdnin školní družina v provozu.

Třídní schůzky 22. 1. 2018

19. 1. 2018 – Aktuality Základní školy

Třídní schůzky se uskuteční 22. 1. 2018 pro 1. stupeň od 17.30 a pro 2. stupeň od 18.00, pokud není s třídním učitelem domluven jiný termín.

Adaptační kurz pro předškoláky „Do školy jako do pohádky“

10. 1. 2018 – Aktuality Základní školy

Také v letošním školním roce naše škola organizuje pro děti z mateřských školek, nastupující ve školním roce 2018/2019 do prvních tříd, kurz pro předškoláky. Cílem kurzu je, na základě vzdělávacích...

Zobrazit více »

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

8. 1. 2018 – Aktuality Základní školy

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na naší ZŠ i MŠ se budou konat ve dnech: 22.2. – čtvrtek ZŠ 9 – 13 hodin , MŠ 9 – 12 hodin a 27.3. –...

Zobrazit více »

Kino Radotín – 12.1. 2018

8. 1. 2018 – Aktuality Školní družiny

V pátek 12.1. 2018 půjdeme do kina Radotín  na  film „Čertoviny“ ( 2D).   Do kina půjde prvních 25 přihlášených dětí. Přihlašování bude probíhat pouze přes email   siganova.zsslivenec@seznam.cz, z kterého bude také...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio