Osmáci v Jizerských horách

1. 3. 2018 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Žáci VIII. třídy si v posledních únorových dnech již potřetí užívali v Jizerských horách. A to díky manželům Novotných, kteří je  pozvali opět na svůj penzion Arnika v Hraběticích. Tady je čekalo nejen velmi pěkné ubytování, výtečná strava, ale i vyžití během sjezdového lyžování na sjezdovce, která se nachází přímo u penzionu. Tentokrát nám přálo i počasí, celý pobyt provázely slunečné dny. Jeden den jsme se vypravili dokonce na běžky. Zúčastnili se všichni, zážitek to byl zejména pro ty, kteří stáli na běžkách úplně poprvé. Nechybělo ani večerní lyžování. Ve večerních hodinách hráli žáci společenské hry a nacvičili divadelní představení, které předvedli svým pedagogům. Celý pobyt jsme si všichni patřičně užili. Ještě jednou děkujeme za to, co pro děti připravili manželé Novotných, rodiče Nicole, a už se těšíme na příští rok, kdy se sejdeme na Arnice již naposledy, to už budou děti žáky IX. třídy.

Petra Levá, třídní učitelka

Eva Knapová, asistenta pedagoga

 

Aktuality

Pražské školáky trápí vši

8. 3. 2018 – Aktuality Základní školy

Pražské školáky trápí vši

Sběr papíru 7. 3. – 9. 3. 2018

22. 2. 2018 – Aktuality Základní školy

Sběr papíru proběhne od 7. 3. do 9. 3. 2018  před ZŠ Slivenec v čase od 7.00 do 7.50.

Den otevřených dveří

20. 2. 2018 – Aktuality Základní školy

Den otevřených dveří na ZŠ a MŠ Praha – Slivenec se bude konat ve čtvrtek 22.2. 2018 od 9,00 – 13,00 hodin. Zájemci budou mít možnost prohlédnout si prostory školy...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio