Říjen u Lvíčat

7. 11. 2017 – Romana Grossová – Aktivity jednotlivých tříd MŠAktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017

A máme za sebou další měsíc. Kdo by to byl řekl, že se to takhle rychle všechno přehoupne. Prvně bychom chtěly pochválit naše nová lvíčátka. Děti jsou mnohem více sociálně začleněné, zvládají základní pravidla ve třídě a dokáží se seřadit ve dvojicích a jít za sebou. Z čehož mají paní učitelky obrovskou radost.
Celý měsíc nás provázelo téma „Když padaj deště kapičky“. Děti se naučily nové básničky, písničky, pohybová a rytmická říkadla a mnoho dalších zábavných činností.
Mimo jiné jsme shlédli hned dvě velmi vtipná divadelní představení. Na začátku „O psovi a drakovi“ a na konci měsíce „O Oskárkovi v pohádce“. Obě divadélka nám přijela až pod nos, stačilo jen sejít do auly v naší školce.
Poprvé jsme se s dětmi vydali na výlet. Jeli jsme autobusem do blízkého Lochkova, kde jsme si zaskotačili a pohráli na místním hřišti. Počasí nám moc nepřálo, sluníčko se neukázalo, ale nás to rozhodně neodradilo. Užili jsme si schovávanou v mlze! Nasbírali jsme si po cestě spadané listí a znaveni se vrátili na oběd do naší třídy.
A v neposlední řadě nás v tomto měsíci čekala velká halloweenská oslava. Děti přišly oblečené ve strašidelných převlecích a společně jsme rejdili a řádili v aule. Bylo to opravdu legrační, vidět ty naše malé špunty jako netopýry, čarodějnice, duchy, …. Někteří rodiče fantazií nešetřili a děti opravdu dokonale vybavili.
Říjen je za námi a listopad před námi:) Už teď se těšíme na další výrobky a dobrodružství, která nás čekají. A že toho máme v plánu opravdu hodně.
Za celou třídu Lvíčat

Romana a Lenka

 

 

 

 

 

Aktuality

Vánoční besídka 4. – 9. třídy 19. 12. 2017 v aule ZŠ od 17 hodin

12. 12. 2017 – Aktuality Základní školy

Vánoční besídka 4. – 9. třídy se uskuteční 19. 12. 2017 v aule ZŠ od 17 hodin

Adventní dílny a slavnostní rozsvícení vánočního stromu 3. 12. 2017

28. 11. 2017 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Adventní dílny a slavnostní rozsvícení vánočního stromu 3. 12. 2017

Konzultace

21. 11. 2017 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Konzultace (učitel-rodič-žák) proběhnou 27. – 28. 11. 2017 od 14.00 do 19.00, pokud není pro konkrétní třídu určen jiný termín. Na konzultace se žák musí zapsat.

22. 11. fotografvání v MŠ

16. 11. 2017 – Aktuality Mateřské školy

 Vážení rodiče,  ve středu 22. 11. dopoledne bude v naší mateřské škole probíhat individuální fotografování dětí. Jedná se o balíček 3ks fotografií Vašeho dítěte na stylizovaném pozadí. Cena balíčku je...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio