Absolventský ples

21. 6. 2019 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

20. června jsme se všichni loučili v aule školy s žáky IX. třídy. Tomu všemu předcházely velké přípravy – zvolit správné šaty, nalíčení, účes, společenské boty, správně uvázaná kravata……. A výsledek se skutečně dostavil. Děvčata nastoupila v dlouhých róbách, hoši ve společenských oblecích. Pohled na ně působil velmi slavnostně. Vedle tradičního šerpování nechybělo představení třídní učitelky i žáků samotných, tanec rodičů s dětmi, sólo pro třídní učitelku, předání pamětních listů, vyhodnocení závěrečných prací. Ples zahájila svým proslovem paní ředitelka, které žáci poděkovali za výborné vedení školy, stejně tak poděkovali i ostatním učitelům pedagogického sboru. Občerstvení zajistila paní Jirsová, babička Anety Mikové. A bylo výborné! Našim žákům ještě jednou přejeme úspěšný start do nové etapy života.

Mgr. Petra Levá, třídní učitelka

Eva Knapová DiS, asistentka pedagoga

 

Aktuality

Stávka

4. 11. 2019 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Vážení rodiče, většina pedagogických zaměstnanců naší školy se rozhodla zapojit do jednodenní stávky vyhlášené Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství. Z tohoto důvodu se dne 6. 11. nebude konat výuka v základní...

Zobrazit více »

2. charitativní dětský bazárek

4. 11. 2019 – Aktuality Základní školy

2. charitativní dětský bazárek

Soutěž o nejlepší halloweenské strašidlo

25. 10. 2019 – Aktuality Základní školy

Žákovský parlament vyhlašuje soutěž o nejlepší halloweenské strašidlo. Najděte nepotřebné staré harampádí, odstřižky, odřezky a poskládejte halloweenské strašidlo. Na výrobě strašidla může pracovat každý sám nebo s kamarády ve skupině....

Zobrazit více »

Pro nezájem nebude během podzimních prázdnin školní družina v provozu.

24. 10. 2019 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude během podzimních prázdnin školní družina v provozu.

Sběr papíru 23. – 25. 10. 2019 7:00 – 7:45

18. 10. 2019 – Aktuality Základní školy

Sběr papíru 23. – 25.  10. 2019 7:00 – 7:45

Ocenění společnosti Scio