Absolventský ples

21. 6. 2019 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

20. června jsme se všichni loučili v aule školy s žáky IX. třídy. Tomu všemu předcházely velké přípravy – zvolit správné šaty, nalíčení, účes, společenské boty, správně uvázaná kravata……. A výsledek se skutečně dostavil. Děvčata nastoupila v dlouhých róbách, hoši ve společenských oblecích. Pohled na ně působil velmi slavnostně. Vedle tradičního šerpování nechybělo představení třídní učitelky i žáků samotných, tanec rodičů s dětmi, sólo pro třídní učitelku, předání pamětních listů, vyhodnocení závěrečných prací. Ples zahájila svým proslovem paní ředitelka, které žáci poděkovali za výborné vedení školy, stejně tak poděkovali i ostatním učitelům pedagogického sboru. Občerstvení zajistila paní Jirsová, babička Anety Mikové. A bylo výborné! Našim žákům ještě jednou přejeme úspěšný start do nové etapy života.

Mgr. Petra Levá, třídní učitelka

Eva Knapová DiS, asistentka pedagoga

 

Aktuality

Seznam přijatých dětí do MŠ na školní rok 2019/20

16. 6. 2019 – Aktuality Mateřské školy

Seznam přijatých dětí do MŠ 2019/20

Zahradní slavnost

13. 6. 2019 – Aktuality Základní školy

zahradní slavnost

Škola v přírodě – BENECKO (I.A, I.C, II.A)

3. 6. 2019 – Aktuality Základní školy

I.A, I.C, II.A úspěšně dorazili na školu v přírodě do Krkonoš.

Online přenos – ptačí budka

29. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Přímý přenos z kamery ZŠ Slivenec

1. charitativní dětský bazárek

14. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Unie rodičů při ZŠ a MŠ Slivenec Vás zve 19. 5. 2019 na 1. charitativní dětský bazárek.   Pozvánka

Ocenění společnosti Scio