Absolventský ples

21. 6. 2019 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

20. června jsme se všichni loučili v aule školy s žáky IX. třídy. Tomu všemu předcházely velké přípravy – zvolit správné šaty, nalíčení, účes, společenské boty, správně uvázaná kravata……. A výsledek se skutečně dostavil. Děvčata nastoupila v dlouhých róbách, hoši ve společenských oblecích. Pohled na ně působil velmi slavnostně. Vedle tradičního šerpování nechybělo představení třídní učitelky i žáků samotných, tanec rodičů s dětmi, sólo pro třídní učitelku, předání pamětních listů, vyhodnocení závěrečných prací. Ples zahájila svým proslovem paní ředitelka, které žáci poděkovali za výborné vedení školy, stejně tak poděkovali i ostatním učitelům pedagogického sboru. Občerstvení zajistila paní Jirsová, babička Anety Mikové. A bylo výborné! Našim žákům ještě jednou přejeme úspěšný start do nové etapy života.

Mgr. Petra Levá, třídní učitelka

Eva Knapová DiS, asistentka pedagoga

 

Aktuality

Prezentace pro rodiče – elektronická žákovská knížka pro II. stupeň ZŠ

9. 9. 2019 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Prezentace pro rodiče – elektronická žákovská knížka pro II. stupeň ZŠ. Pondělí 16. 9. 2019 – aula ZŠ a MŠ Praha – Slivenec od 17 hodin

Třídní schůzky 9. 9. 2019

3. 9. 2019 – Aktuality Základní školy

Třídní schůzky 9. 9. 2019 1.st. 17.00 2.st. 17.45

Zápis do školní družiny

30. 8. 2019 – Aktuality Školní družiny

Zápis do školní družiny proběhne v pondělí 2.9. od 7:30 do 11:30 hodin ve školní jídelně, kde je třeba odevzdat řádně vyplněný zápisní lístek (časy odchodů se samozřejmě dají průběžně...

Zobrazit více »

Slavnostní otevření nové mateřské školy na Habeši

22. 8. 2019 – Aktuality Mateřské školy

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na slavnostní otevření nově postavené mateřské školy v ulici Frančíkova, které proběhne v pátek 30. 8. v 10:00.  Mgr. Petra Chlumská, ředitelka ZŠ a MŠ

Ocenění společnosti Scio