Akční třída Lvíčata

2. 3. 2017 – Drahomíra Garbaczewská – Aktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017

Měsíc únor jsme začali opravdu sportovně. Bruslení se všem dětem velice zalíbilo, a tak jezdí téměř celá třída. Jednotlivé lekce jsou velmi intenzivní a individuální, přizpůsobené všem dětem. O této pravdě se již někteří rodiče sami přesvědčili. Abychom toho neměli málo přidali jsme plavání. Většina dětí chodí plavat již druhým rokem, proto jsou výsledky velice uspokojivé.

Měsíc únor byl především ve znamení masopustního veselí a karnevalu. V naší třídě se najednou sešlo několik krásných princezen, ale i strašidelných postav. Dokonce mezi nás zavítal i pan doktor a mumie. Skvěle jsme si zasoutěžili a zatančili. Nakonec dostaly všechny děti sladkou odměnu a diplom.

Protože v únoru bylo pořád hodně sněhu, řádili jsme na něm, co nám síly stačily. Neustále pracujeme na přípravě do školy různými pracovními, či grafomotorickými listy, procvičujeme paměť a nezapomínáme na správné držení tužky.

Už teď se těšíme na jaro a další akce v březnu. Čeká nás toho spousta!

Aktuality

Zahradní slavnost

13. 6. 2019 – Aktuality Základní školy

zahradní slavnost

Škola v přírodě – BENECKO (I.A, I.C, II.A)

3. 6. 2019 – Aktuality Základní školy

I.A, I.C, II.A úspěšně dorazili na školu v přírodě do Krkonoš.

Online přenos – ptačí budka

29. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Přímý přenos z kamery ZŠ Slivenec

1. charitativní dětský bazárek

14. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Unie rodičů při ZŠ a MŠ Slivenec Vás zve 19. 5. 2019 na 1. charitativní dětský bazárek.   Pozvánka

Kontakt během 6. 5. – 9. 5. 2019 – OMEZENÝ PROVOZ

6. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

V případě,  že budete potřebovat kontaktovat školu během OMEZENÉHO PROVOZU 6. 5 – 9. 5. 2019, volejte na tel. číslo 777 764 391.

Ocenění společnosti Scio