Akční třída Lvíčata

2. 3. 2017 – Drahomíra Garbaczewská – Aktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017

Měsíc únor jsme začali opravdu sportovně. Bruslení se všem dětem velice zalíbilo, a tak jezdí téměř celá třída. Jednotlivé lekce jsou velmi intenzivní a individuální, přizpůsobené všem dětem. O této pravdě se již někteří rodiče sami přesvědčili. Abychom toho neměli málo přidali jsme plavání. Většina dětí chodí plavat již druhým rokem, proto jsou výsledky velice uspokojivé.

Měsíc únor byl především ve znamení masopustního veselí a karnevalu. V naší třídě se najednou sešlo několik krásných princezen, ale i strašidelných postav. Dokonce mezi nás zavítal i pan doktor a mumie. Skvěle jsme si zasoutěžili a zatančili. Nakonec dostaly všechny děti sladkou odměnu a diplom.

Protože v únoru bylo pořád hodně sněhu, řádili jsme na něm, co nám síly stačily. Neustále pracujeme na přípravě do školy různými pracovními, či grafomotorickými listy, procvičujeme paměť a nezapomínáme na správné držení tužky.

Už teď se těšíme na jaro a další akce v březnu. Čeká nás toho spousta!

Aktuality

Setkání rodičů a budoucích prvňáčků

10. 6. 2020 – Aktuality Základní školy

V pondělí 22. 6. v 15 hodin si Vás dovolujeme pozvat do AULY naší školy na organizační schůzku pro rodiče a zábavné odpoledne pro malé školáčky. Rodiče podepíší dokument o přijetí, obdrží...

Zobrazit více »

Přijímací zkoušky – ZUŠ Na Popelce – pobočka Slivenec

25. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

(Doporučujeme přečíst: http://www.zusnapopelce.cz/cs/ informace-slivenec-ho ) Bez předchozího vyplnění online přihlášky není možné se přijímací zkoušky zúčastnit. Elektronickou přihlášku (prosíme i s háčky a čárkami nad písmeny) pro všechny obory vyplňte zde:  http://www.zusnapopelce.cz/cs/ prihlaska  nejpozději...

Zobrazit více »

Podmínky konání zájmových aktivit v učebnách od 25.5.2020

22. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

Oznamujeme Vám, že od 25. 5. 2020 opět zpřístupňujeme nájemcům učebny školy za účelem konání kroužků pro děti. V případě, že projevíte o pronájem zájem, zavazujete se do odvolání dodržovat následující:...

Zobrazit více »

Podmínky konání zájmových aktivit od 11. 5. 2020

12. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

Oznamujeme Vám, že od 11. 5. 2020 opět zpřístupňujeme nájemcům školy velkou i malou tělocvičnu za účelem sportovních aktivit. V případě, že projevíte o pronájem zájem, zavazujete se do odvolání dodržovat...

Zobrazit více »

Podmínky ochrany zdraví a provozu ZŠ a MŠ v období školního roku 2019/2020

3. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

ZŠ – podmínky ochrany zdraví a provozu pro období šk. roku 2019-2020 MŠ – podmínky ochrany zdraví a provozu pro období šk. roku 2019-2020 Čestné prohlášení

Ocenění společnosti Scio