Akční třída Lvíčata

2. 3. 2017 – Drahomíra Garbaczewská – Aktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017

Měsíc únor jsme začali opravdu sportovně. Bruslení se všem dětem velice zalíbilo, a tak jezdí téměř celá třída. Jednotlivé lekce jsou velmi intenzivní a individuální, přizpůsobené všem dětem. O této pravdě se již někteří rodiče sami přesvědčili. Abychom toho neměli málo přidali jsme plavání. Většina dětí chodí plavat již druhým rokem, proto jsou výsledky velice uspokojivé.

Měsíc únor byl především ve znamení masopustního veselí a karnevalu. V naší třídě se najednou sešlo několik krásných princezen, ale i strašidelných postav. Dokonce mezi nás zavítal i pan doktor a mumie. Skvěle jsme si zasoutěžili a zatančili. Nakonec dostaly všechny děti sladkou odměnu a diplom.

Protože v únoru bylo pořád hodně sněhu, řádili jsme na něm, co nám síly stačily. Neustále pracujeme na přípravě do školy různými pracovními, či grafomotorickými listy, procvičujeme paměť a nezapomínáme na správné držení tužky.

Už teď se těšíme na jaro a další akce v březnu. Čeká nás toho spousta!

Aktuality

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 11. LEDNA 2021 DO 22. LEDNA 2021

10. 1. 2021 – Aktuality Základní školy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy  Informuje, že provoz škol a školských zařízení v období od 11. do 22. ledna i nadále probíhá ve stejném režimu jako v období od...

Zobrazit více »

Kontakt na školu během podzimních prázdnin

26. 10. 2020 – Aktuality Základní školy

V případě,  že budete potřebovat kontaktovat školu během podzimních prázdnin, volejte na tel. číslo 734 319 631

Pravidla soutěže o nejlepší halloweenskou dýni

23. 10. 2020 – Aktuality Základní školy

1. Žákovský parlament vyhlašuje soutěž o nejlepší halloweenskou dýni žáků ZŠ a MŠ Praha – Slivenec. 2. Soutěžních fotografie je třeba zaslat do neděle 1. listopadu 2020 (včetně). 3. Hlasování...

Zobrazit více »

Žádost o ošetřovné – aktuální informace

22. 10. 2020 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, na odkazu níže naleznete informace týkající se žádosti o ošetřovné pro rodiče v případě uzavření školského zařízení. Mgr. P. Chlumská   https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne

Mimořádné opatření MZ ČR účinné od 25. 9. 2020

27. 9. 2020 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, v odkazu níže naleznete Mimořádné opatření MZ ČR účinné od 25. 9. 2020 do odvolání, týkající se testování osob, karanténních opatření a izolace. Zároveň je přiložené Čestné prohlášení,...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio