Aktivity Školní družiny

Setkání s hydrogeologem

20. 9. 2023 – Martin Šandor

Ve středu 13. září se děti z oddělení koťat potkaly s hydrogeologem, který ve Slivenci začínal s průzkumem studní před plánovanou výstavbou tunelu vysokorychlostní železniční tratě z Prahy do Berouna,…

Zobrazit více »

Jak se staví výstava?

15. 9. 2023 – Martin Šandor

Druhý zářijový víkend se v naší školní aule konala výstava Modelářského klubu modulové železnice Slivenec. V pátek 8. září j se mohly děti ze všech oddělení podívat, jak se taková výstava připravuje….

Zobrazit více »

Čištění rybníku

12. 9. 2023 – Martin Šandor

Letošní prvňáčci velmi mile překvapili hned první týden. 😃 V úterý 5. září šly děti z oddělení Koťat na procházku kolem sliveneckého rybníka. Prý se mu říká Nebeský. Jako „nebeský“ se…

Zobrazit více »

Zahradní slavnost v SeneCuře

11. 9. 2023 – Martin Šandor

Ve středu 6. září vyrazily děti z oddělení Koťat na Zahradní slavnost do sliveneckého domova seniorů SeneCura, kam od října měly znovu začít chodit na společná setkání s místními babičkami a…

Zobrazit více »

Školní rok 2023/2024

10. 9. 2023 – Martin Šandor

Tajemství odhaleno

30. 6. 2023 – Martin Šandor

V úterý 27. června nakonec děti z oddělení Koťat úspěšně odhalily tajemství, na které odkazovaly záhadné svitky, které obdržely od tajemných postav. Po splnění řady úkolů a rozluštění posledního svitku, zavedly indicie…

Zobrazit více »

Hrátky s vodou

26. 6. 2023 – Martin Šandor

Předposlední červnový týden s sebou přinesl i horké počasí. Aby se děti mohly alespoň trochu ochladit, připravily pro ně paní vychovatelky oblíbenou vodní skluzavku, kterou si děti náležitě užily.  

Střípky ze ŠD – jaro/léto

23. 6. 2023 – Martin Šandor

Kromě společných družinových akcí připravovaly paní vychovatelky i v posledních částech školního roku pro děti pestrý a zajímavý program. Nechybělo nejrůznější výtvarné tvoření, zpívání, rozmanité pohybové hry a soutěže, ale také…

Zobrazit více »

Ještě jednou v kině

23. 6. 2023 – Martin Šandor

V pátek 16. června měly všechny děti ještě naposledy v tomto školním roce možnost se školní družinou navštívit filmové představení v kině Radotín. Všem dětem, které tuto možnost využily se filmové představení moc…

Zobrazit více »

Žabičky a Opice v SeneCuře

20. 6. 2023 – Martin Šandor

Ve čtvrtek 15. června vyrazily do SeneCury také děti z oddělení Žabiček a Opic. Ty prvně jmenované zde klientům domova předvedly své divadelní vystoupení na motivy muzikálu Pomáda. Všechny děti pak…

Zobrazit více »

Aktuality

Nové logo školy – hlasování

29. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Milí rodiče, žáci, kolegyně, kolegové, přátelé slivenecké školy, ráda bych Vám všem sdělila jedno skvělé překvapení! Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a Vy můžete rozhodnout o její podobě!...

Zobrazit více »

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina v době pololetních a jarních prázdnin v provozu.

29. 1. 2024 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina v době pololetních a jarních prázdnin v provozu.

Do školy jako do pohádky – adaptační kurz pro předškoláky

23. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Také v letošním školním roce naše škola organizuje pro děti z mateřských školek, nastupující ve školním roce 2024/2025 do prvních tříd, kurz pro předškoláky. Cílem kurzu je, na základě vzdělávacích...

Zobrazit více »

Den otevřených dveří 2024

19. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Virtuální prohlídka školy

Ocenění společnosti Scio