Bojovka v Chuchelském háji

15. 10. 2018 – Alexandra Winterová – Aktivity jednotlivých tříd MŠAktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017

10. 10. 2018 jsme vyrazili společně s rodiči na bojovku do Chuchelského háje. Naším úkolem bylo nejprve najít Pána zdejších lesů. To se nám podařilo celkem brzy hned na kraji háje. Pan Petrusek nám přečetl vzkaz, na kterém stálo, že jestli chceme vstoupit na území Pána lesa, tak musíme cestou k ohništi splnit sedm úkolů. A pokud se nám to podaří, tak se s námi lesní zvířátka rozdělí o poklad, který se zde ukrývá. Šli jsme tedy dál podle šipek a hledali a plnily zadané úkoly. Pán lesa tak mohl zjistit, kdo vstupuje do jeho lesů, jestli se na jeho území vyznáme, jestli umíme lesům pomáhat, jestli máme tu správnou fyzickou kondici, jestli máme lesy rádi a jestli je umíme i chránit. Ve všech úkolech jsme obstáli a tak jsme dostali možnost najít mapu k pokladu a podle ní pak samotný poklad. Velkou odměnou tak pro všechny bylo čokoládové srdce a malá dýně, kterou si někdo hned pomalovat nebo i vyřezal. Díky panu Hellerovi jsme měli i oheň a mohlo se začít s opékáním vuřtů. Tím však bojovka neskončila. Velké dobrodružství jsme ještě zažili cestou domů stmívajícím se lesem.

 

Aktuality

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

25. 10. 2018 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

Tajemný systém Edupage

17. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Jako mnohé jiné školy i ta naše se snaží držet tempo s nezadržitelným pokrokem v oblasti informačních a komunikačních technologií. Rozhodli jsme se proto, že zavedeme (pro snadnější informovanost a komunikaci s rodiči...

Zobrazit více »

SVAČINY DO ŠKOLY

16. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, škola vám nabízí v rámci služeb i možnost objednat svým dětem svačiny.  Využíváme pro tuto službu nabídky firmy Svač, jejíž stránky jsou Svac.cz, zájemci se mohou hlásit prostřednictvím  formuláře: svac.cz/slivenec. Rodiče se...

Zobrazit více »

Anglické odpoledne pro děti

24. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Anglické odpoledne pro děti

Ocenění společnosti Scio