Bojovka v Chuchelském háji

15. 10. 2018 – Alexandra Winterová – Aktivity jednotlivých tříd MŠAktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017

10. 10. 2018 jsme vyrazili společně s rodiči na bojovku do Chuchelského háje. Naším úkolem bylo nejprve najít Pána zdejších lesů. To se nám podařilo celkem brzy hned na kraji háje. Pan Petrusek nám přečetl vzkaz, na kterém stálo, že jestli chceme vstoupit na území Pána lesa, tak musíme cestou k ohništi splnit sedm úkolů. A pokud se nám to podaří, tak se s námi lesní zvířátka rozdělí o poklad, který se zde ukrývá. Šli jsme tedy dál podle šipek a hledali a plnily zadané úkoly. Pán lesa tak mohl zjistit, kdo vstupuje do jeho lesů, jestli se na jeho území vyznáme, jestli umíme lesům pomáhat, jestli máme tu správnou fyzickou kondici, jestli máme lesy rádi a jestli je umíme i chránit. Ve všech úkolech jsme obstáli a tak jsme dostali možnost najít mapu k pokladu a podle ní pak samotný poklad. Velkou odměnou tak pro všechny bylo čokoládové srdce a malá dýně, kterou si někdo hned pomalovat nebo i vyřezal. Díky panu Hellerovi jsme měli i oheň a mohlo se začít s opékáním vuřtů. Tím však bojovka neskončila. Velké dobrodružství jsme ještě zažili cestou domů stmívajícím se lesem.

 

Aktuality

Den otevřených dveří na ZŠ a MŠ Praha – Slivenec 27. 3. 2019

12. 3. 2019 – Aktuality Základní školy

Den otevřených dveří na ZŠ a MŠ Praha – Slivenec se bude konat 27. 3. 2019, v ZŠ od 8.00 do 13.00 hodin, v MŠ od 9:00h do 11:30h. Zájemci...

Zobrazit více »

Pro nezájem nebude školní družina ve dnech jarních prázdnin 11. – 15. února v provozu.

4. 2. 2019 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude školní družina ve dnech jarních prázdnin 11. – 15. února v provozu.

Pro nezájem nebude školní družina v den pololetních prázdnin 1.2. 2019 v provozu.

28. 1. 2019 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude školní družina v den pololetních prázdnin 1.2. 2019 v provozu.

Omezený provoz mateřské a základní školy v měsících květnu a červnu

21. 1. 2019 – Aktuality Mateřské školyAktuality Základní školy

Omezený provoz mateřské a základní školy v měsících květnu a červnu

Zápis do ZŠ a MŠ Praha – Slivenec

8. 1. 2019 – Aktuality Mateřské školyAktuality Základní školy

Vážení rodiče,   veškeré potřebné informace k zápisu do 1. tříd ZŠ a k zápisu do mateřské školy najdete na příslušném odkaze. 

Ocenění společnosti Scio