Bojovka v Chuchelském háji

15. 10. 2018 – Alexandra Winterová – Aktivity jednotlivých tříd MŠAktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017

10. 10. 2018 jsme vyrazili společně s rodiči na bojovku do Chuchelského háje. Naším úkolem bylo nejprve najít Pána zdejších lesů. To se nám podařilo celkem brzy hned na kraji háje. Pan Petrusek nám přečetl vzkaz, na kterém stálo, že jestli chceme vstoupit na území Pána lesa, tak musíme cestou k ohništi splnit sedm úkolů. A pokud se nám to podaří, tak se s námi lesní zvířátka rozdělí o poklad, který se zde ukrývá. Šli jsme tedy dál podle šipek a hledali a plnily zadané úkoly. Pán lesa tak mohl zjistit, kdo vstupuje do jeho lesů, jestli se na jeho území vyznáme, jestli umíme lesům pomáhat, jestli máme tu správnou fyzickou kondici, jestli máme lesy rádi a jestli je umíme i chránit. Ve všech úkolech jsme obstáli a tak jsme dostali možnost najít mapu k pokladu a podle ní pak samotný poklad. Velkou odměnou tak pro všechny bylo čokoládové srdce a malá dýně, kterou si někdo hned pomalovat nebo i vyřezal. Díky panu Hellerovi jsme měli i oheň a mohlo se začít s opékáním vuřtů. Tím však bojovka neskončila. Velké dobrodružství jsme ještě zažili cestou domů stmívajícím se lesem.

 

Aktuality

Zahradní slavnost

13. 6. 2019 – Aktuality Základní školy

zahradní slavnost

Škola v přírodě – BENECKO (I.A, I.C, II.A)

3. 6. 2019 – Aktuality Základní školy

I.A, I.C, II.A úspěšně dorazili na školu v přírodě do Krkonoš.

Online přenos – ptačí budka

29. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Přímý přenos z kamery ZŠ Slivenec

1. charitativní dětský bazárek

14. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Unie rodičů při ZŠ a MŠ Slivenec Vás zve 19. 5. 2019 na 1. charitativní dětský bazárek.   Pozvánka

Kontakt během 6. 5. – 9. 5. 2019 – OMEZENÝ PROVOZ

6. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

V případě,  že budete potřebovat kontaktovat školu během OMEZENÉHO PROVOZU 6. 5 – 9. 5. 2019, volejte na tel. číslo 777 764 391.

Ocenění společnosti Scio