Cyklovýlet na obecní louku

14. 6. 2023 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

V úterý 13. června vyrazily děti z oddělení Koťat na cyklovýlet na Obecní louku. Aby si výletu mohlo užít více dětí, domluvily se paní učitelka s paní vychovatelkou, že vyrazí společně již během dopoledního vyučování.

Kousek cesty podél hlavní silnice kola nejprve všichni vedli. Pak si již užívali šlapání do pedálů. U psího hřiště za okruhem došlo na malou přestávku, kterou někteří vyplnili i využitím zdejší překážkové dráhy :-). Obecní louka právě krásně kvetla a děti se zde mimo jiné snažily najít a určit co nejvíce rostlin.

Cestou tam i zpět bylo třeba dořešit pár technických karambolů (odpadlá šlapka, spadlý řetěz, poškozená brzda), ale vše se podařilo  naštěstí opravit a všichni se zdraví a spokojení vrátili zpět do školy.

 

Aktuality

ZÁPIS DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

1. 9. 2023 – Aktuality Školní družiny

Kdy?  V pondělí 4.9. od 7:30 do 11 hodin. Kde? : Ve školní jídelně. Jak? : Odevzdáním řádně vyplněného zápisního lístku a formuláře o zdravotních či jiných problémech dítěte.   Kde...

Zobrazit více »

Rozdělení žáků do 1. tříd 2023/2024

30. 5. 2023 – Aktuality Základní školy

Rozdělení žáků do 1. tříd 2023-2024

Ocenění společnosti Scio