Cyklovýlet na obecní louku

14. 6. 2023 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

V úterý 13. června vyrazily děti z oddělení Koťat na cyklovýlet na Obecní louku. Aby si výletu mohlo užít více dětí, domluvily se paní učitelka s paní vychovatelkou, že vyrazí společně již během dopoledního vyučování.

Kousek cesty podél hlavní silnice kola nejprve všichni vedli. Pak si již užívali šlapání do pedálů. U psího hřiště za okruhem došlo na malou přestávku, kterou někteří vyplnili i využitím zdejší překážkové dráhy :-). Obecní louka právě krásně kvetla a děti se zde mimo jiné snažily najít a určit co nejvíce rostlin.

Cestou tam i zpět bylo třeba dořešit pár technických karambolů (odpadlá šlapka, spadlý řetěz, poškozená brzda), ale vše se podařilo  naštěstí opravit a všichni se zdraví a spokojení vrátili zpět do školy.

 

Aktuality

Nové logo školy – hlasování

29. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Milí rodiče, žáci, kolegyně, kolegové, přátelé slivenecké školy, ráda bych Vám všem sdělila jedno skvělé překvapení! Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a Vy můžete rozhodnout o její podobě!...

Zobrazit více »

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina v době pololetních a jarních prázdnin v provozu.

29. 1. 2024 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina v době pololetních a jarních prázdnin v provozu.

Do školy jako do pohádky – adaptační kurz pro předškoláky

23. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Také v letošním školním roce naše škola organizuje pro děti z mateřských školek, nastupující ve školním roce 2024/2025 do prvních tříd, kurz pro předškoláky. Cílem kurzu je, na základě vzdělávacích...

Zobrazit více »

Den otevřených dveří 2024

19. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Virtuální prohlídka školy

Ocenění společnosti Scio