Halloween po našem 2019

5. 11. 2019 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

V podvečer 31. října se některé děti po „zavírací době“ i se svými rodiči vrátily zpět do školní družiny. Zde byl pro ně připraven „Halloween po našem“.

Na jeho začátku jsme si krátce připomněli původ halloweenu, ale i naše Svátky všech Svatých i všech věrných zemřelých. Potom zazněl poučný příběh o nenapravitelném Jackovi a halloweenská básnička. Následně se všichni pustili do dlabání a zdobení dýní. Na konci programu nám pak schodiště školy zdobila pěkná řádka krásných výtvorů.

Během večera děti také zvládly malou stezku odvahy po školní zahradě. Na ní si měly od kostlivce Ámose Dutohlava, kterého si pro tuto příležitost půjčujeme ze sliveneckého zdravotnického kroužku ČČK, vyzvednout dřevěný korálek. Ten pak ve škole vyměnily za malou odměnu. Cestou také hledaly různé obrázky, které si snažily zapamatovat. Po návratu do školy je pak měly za úkol zapsat nebo namalovat.

 

Aktuality

Žádost o ošetřovné – aktuální informace

22. 10. 2020 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, na odkazu níže naleznete informace týkající se žádosti o ošetřovné pro rodiče v případě uzavření školského zařízení. Mgr. P. Chlumská   https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne

Mimořádné opatření MZ ČR účinné od 25. 9. 2020

27. 9. 2020 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, v odkazu níže naleznete Mimořádné opatření MZ ČR účinné od 25. 9. 2020 do odvolání, týkající se testování osob, karanténních opatření a izolace. Zároveň je přiložené Čestné prohlášení,...

Zobrazit více »

Škola v přírodě – III.B, IV.B

21. 9. 2020 – Aktuality Základní školy

Všichni žáci III.B, IV.B a učitelé dorazili úspěšně na školu v přírodě.

Čestné prohlášení – nová verze

17. 9. 2020 – Aktuality Základní školy

Čestné prohlášení (25. 9. 2020)

Sběr papíru

10. 9. 2020 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru, od středy 16/9 do pátku 18/9, vždy ráno od 7:00 do 7:45

Ocenění společnosti Scio