Informace k zahájení šk. roku 2020/2021

31. 8. 2020 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Milí rodiče,
prázdniny končí a přichází nový školní rok 2020/2021. Stejně jako loni bude letošní školní rok provázet přítomnost onemocnění Covid – 19 a s ním spojená zvýšená hygienická opatření a doporučení. Žádáme rodiče, prarodiče, případně ostatní rodinné příslušníky, aby použili roušky:
– ve vnitřních prostorách školy a v prvních třídách při společném uvítání a třídních schůzkách prvňáčků 1. 9. 2020,
– při zápisu do družiny a na obědy 1. 9. 2020 v prostorách hlavní budovy a jídelny první den šk. roku, a také při třídních schůzkách 7. 9. 2020.

Budeme požadovat, aby každé dítě během školního roku nosilo s sebou v sáčku roušku, kterou v případě potřeby použije a odevzdalo čestné prohlášení rodičů – jednak na začátku šk. roku, také během školního roku, a to vždy po návratu z několikadenní nepřítomnosti ve škole.

V tomto školním roce dochází k několika změnám – přechodu celé školy na elektronický systém Edupage, ISIC karty pro zájemce, organizaci zvonění na vyučování a přestávky, v rozdělení dětí do oddělení školní družiny.

Všechny potřebné informace se dozvíte od třídních učitelů, vedoucí družiny nebo na webu školy.

Přeji všem dětem, Vám rodičům i nám ve škole dobrý start i průběh celého školního roku.

P. Chlumská, ředitelka školy

 

Čestné prohlášení

Aktuality

Během vánočních prázdnin nebude školní družina v provozu.

16. 12. 2021 – Aktuality Školní družiny

Během vánočních prázdnin nebude školní družina v provozu.

Sběr papíru

26. 11. 2021 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru, probíhat bude od středy (1/12) do pátku (3/12) od 7.00 – 7.45.

Soutěž o nejlepší halloweenskou dýni 2021 – VÝSLEDKY

21. 10. 2021 – Aktuality Základní školy

VÝSLEDKY ZDE                                                        ...

Zobrazit více »

Pěšky do školy

16. 9. 2021 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Osvětový projekt Pěšky do školy na podporu zdravé chůze a bezpečnějšího prostředí bez aut kolem škol probíhá pod záštitou MŠMT deseti krajských měst a je součástí aktivit Evropského týdne mobility. V roce 2020...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio