Leden u Rybiček

7. 2. 2017 – Alexandra Winterová – Aktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017

První den v novém roce na Rybičky čekalo ve třídě překvapení. I nás navštívil Ježíšek, a proto jsme po příchodu do školky našli pod naším stromečkem spousta dárečků. První týden jsme tedy věnovali jen a pouze seznamování se s novými hračkami, abychom měli prostor si je pořádně užít. Ježišek nám přinesl nová auta, dílnu s nářadím, hudební nástroje, panenky, kočárek, spoustu převleků, modelínu a mnoho dalších dárečků. Vypadá to, že jsme byli asi moc hodní :)

Dalším naším lednovým programem byla také návštěva kostela. Byli jsme se podívat v místní sliveneckém, abychom si ještě stihli pořádně prohlédnout betlém. Společně si zde zazpívali a také jsme přispěli něco málo do kasičky.

Měli jsme také možnost shlédnout představení, které si pro nás přichystaly děti ze základní školy. Pohádka Tři bratři v jejich podání se nám moc líbila!

Aby toho nebylo málo, v měsíci lednu nás také navštívili tři králové a tak jsme si na jejich počest vyrobili svoje vlastní královské koruny. Koruny ale nebyly to jediné, co jsme v lednu stihli vyrobit. Zvládli jsme toho spoustu dalšího a na fotkách je vidět, jak nám to šlo!

Legrace jsme si první měsíc v roce užili opravdu mnoho. Jednou z nich bylo i vypouštění zbývajících balonků z prosincové akce nebo třeba oslavy narozenin našich kamarádů!

Doufáme, že si stejně tak dobře užijeme i následující měsíc! Tak hurá na něj :)

Za třídu Rybiček Verča a Saša

Aktuality

ZÁPIS DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

1. 9. 2023 – Aktuality Školní družiny

Kdy?  V pondělí 4.9. od 7:30 do 11 hodin. Kde? : Ve školní jídelně. Jak? : Odevzdáním řádně vyplněného zápisního lístku a formuláře o zdravotních či jiných problémech dítěte.   Kde...

Zobrazit více »

Rozdělení žáků do 1. tříd 2023/2024

30. 5. 2023 – Aktuality Základní školy

Rozdělení žáků do 1. tříd 2023-2024

Ocenění společnosti Scio