Lednové aktivity třídy Lvíčat

27. 1. 2017 – Lenka Bohuslavová – Aktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017

A už je tady nový rok 2017

Všichni jsme se po prázdninách sešli plní zážitků z Vánoc, hor či prázdnin od babičky, a tak vyprávění, v komunitním kruhu, v prvních dnech nebralo konce.
V 1. lednovém týdnu jsme navštívili místní kostel, kde nám paní družinářka, Petra Siganová, ukázala betlém, seznámila nás s tradicí Tří králů a pověděla nám něco málo z historie. Nakonec jsme si společně zazpívali pár koled, které hudebně doprovázela Karolínka na varhany.
V druhém lednovém týdnu jsme zavítali do muzea hraček. Po svačině jsme vyjeli autobusem ze Slivence, dále jsme pokračovali tramvají a zbytek cesty došli pěšky. I přesto, že cesta byla náročná, všem se v muzeu líbilo. Děti se seznámily nejen s hračkami svých rodičů, ale i s hračkami svých babiček a dědečků. Holčičky obdivovaly panenky Barbie a pokojíčky pro panenky. A kluci? Těm se líbily vláčky či postavičky z Hvězdných válek.
Ke konci ledna se nám ještě podařila uskutečnit výuka bruslení. 

Aktuality

Setkání rodičů a budoucích prvňáčků

10. 6. 2020 – Aktuality Základní školy

V pondělí 22. 6. v 15 hodin si Vás dovolujeme pozvat do AULY naší školy na organizační schůzku pro rodiče a zábavné odpoledne pro malé školáčky. Rodiče podepíší dokument o přijetí, obdrží...

Zobrazit více »

Přijímací zkoušky – ZUŠ Na Popelce – pobočka Slivenec

25. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

(Doporučujeme přečíst: http://www.zusnapopelce.cz/cs/ informace-slivenec-ho ) Bez předchozího vyplnění online přihlášky není možné se přijímací zkoušky zúčastnit. Elektronickou přihlášku (prosíme i s háčky a čárkami nad písmeny) pro všechny obory vyplňte zde:  http://www.zusnapopelce.cz/cs/ prihlaska  nejpozději...

Zobrazit více »

Podmínky konání zájmových aktivit v učebnách od 25.5.2020

22. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

Oznamujeme Vám, že od 25. 5. 2020 opět zpřístupňujeme nájemcům učebny školy za účelem konání kroužků pro děti. V případě, že projevíte o pronájem zájem, zavazujete se do odvolání dodržovat následující:...

Zobrazit více »

Podmínky konání zájmových aktivit od 11. 5. 2020

12. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

Oznamujeme Vám, že od 11. 5. 2020 opět zpřístupňujeme nájemcům školy velkou i malou tělocvičnu za účelem sportovních aktivit. V případě, že projevíte o pronájem zájem, zavazujete se do odvolání dodržovat...

Zobrazit více »

Podmínky ochrany zdraví a provozu ZŠ a MŠ v období školního roku 2019/2020

3. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

ZŠ – podmínky ochrany zdraví a provozu pro období šk. roku 2019-2020 MŠ – podmínky ochrany zdraví a provozu pro období šk. roku 2019-2020 Čestné prohlášení

Ocenění společnosti Scio