Listopad u Rybiček

12. 1. 2017 – Alexandra Winterová – Aktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017

Měsícem listopad nás provázelo téma s názvem „Když les usíná“. Na úplném začátku měsíce jsme se dotkli tématu strašidel a duchů, a to společnou sportovní akcí na školní zahradě. Zbytek měsíce jsme věnovali zkoumání podzimního lesa,  jeho obyvatel a všeho kolem něj. Povídali jsme si o lesních zvířatech, co dělají přes zimu a jak se starat o ty, která se neukládají k zimnímu spánku. Zaměřili jsme se na práci s přírodním materiálem a rozvoj jemné motoriky. Přiblížili jsme si, co všechno můžeme v lese najít a v čem je nám les užitečný. Čekalo na nás i jedno divadelní představení, které v sobě ukrývalo tři pohádky za sebou. Ke konci měsíce jsme se již připravovali na vánoční besídku a na příchod období adventu.

 

 

Aktuality

ZÁPIS DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

1. 9. 2023 – Aktuality Školní družiny

Kdy?  V pondělí 4.9. od 7:30 do 11 hodin. Kde? : Ve školní jídelně. Jak? : Odevzdáním řádně vyplněného zápisního lístku a formuláře o zdravotních či jiných problémech dítěte.   Kde...

Zobrazit více »

Rozdělení žáků do 1. tříd 2023/2024

30. 5. 2023 – Aktuality Základní školy

Rozdělení žáků do 1. tříd 2023-2024

Ocenění společnosti Scio