Listopad Lvíčata zahájila  oslavou Halloweenu. Děti přišly 1. listopadu ve strašidelných maskách a vydaly se na procházku okolím MŠ.

Následovalo téma „Sv. Martin“ .   Sníh nám Martin nepřinesl. Na ten si ještě chvilku počkáme. Zasněženého koníčka děti krásně ztvárnily.

V druhé polovině listopadu jsme se věnovali pohádkám. Procházeli jsme z pohádky do pohádky. Četli jsme známé příběhy, výtvarně je zpracovali, zdramatizovali.  Děti se učily jednoduše seskládat a převyprávět děj pohádky podle obrázků. Povedl se nám pokus inspirovaný pohádkou „Hrnečku vař“. Hrnek nám opravdu přetekl, k velké radosti dětí, jak je vidět na fotografiích.

Také v listopadu k nám zavítalo divadélko. Všem dětem se pohádka moc líbila.

Závěrem listopadu jsme otevřeli Advent, kterým projdeme až do vánočních prázdnin. Na ty se všichni moc těšíme!

Aktuality

Sběr papíru 27/11 – 29/11 od 7:00 – 7:45

12. 11. 2019 – Aktuality Základní školy

Sběr papíru 27/11 – 29/11 od 7:00 – 7:45

Stávka

4. 11. 2019 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Vážení rodiče, většina pedagogických zaměstnanců naší školy se rozhodla zapojit do jednodenní stávky vyhlášené Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství. Z tohoto důvodu se dne 6. 11. nebude konat výuka v základní...

Zobrazit více »

2. charitativní dětský bazárek

4. 11. 2019 – Aktuality Základní školy

2. charitativní dětský bazárek

Soutěž o nejlepší halloweenské strašidlo

25. 10. 2019 – Aktuality Základní školy

Žákovský parlament vyhlašuje soutěž o nejlepší halloweenské strašidlo. Najděte nepotřebné staré harampádí, odstřižky, odřezky a poskládejte halloweenské strašidlo. Na výrobě strašidla může pracovat každý sám nebo s kamarády ve skupině....

Zobrazit více »

Pro nezájem nebude během podzimních prázdnin školní družina v provozu.

24. 10. 2019 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude během podzimních prázdnin školní družina v provozu.

Ocenění společnosti Scio