Lvíčata v říjnu

24. 11. 2018 – Daniela Hanousková – Aktivity jednotlivých tříd MŠAktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017

Je tu podzim, příroda se nám barví do podzimních barev. Proč toho nevyužít a nejít na výlet? Chuchelský háj je to pravé místo pro podzimní výlety. Děti se zde seznamují se stromy, snaží se zapamatovat jejich názvy, ale nejraději běhají v listí a mezi stromy. Děti se na tyto naše výlety moc těší. Vždy si to krásně užijeme.
V říjnu jsme slavili opět narozeniny. A to dokonce 4x. Fotky z těchto oslav si může každý prohlédnout v šatně naší třídy. Oslavenec má celý den k dispozici trůn a všude chodí první. Celá třída mu popřeje hodně zdraví a štěstí, zazpíváme si a zatancujeme.
Jako každý měsíc, tak i tento k nám přijelo divadlo. Představení se jmenovalo O statečném kováři. Děti byly nadšené, krásné loutky i písničky.
Na naší zahradě máme spoustu jablek. A co si myslíte, že nás napadlo? Tedy paní učitelku. Upečeme si štrůdl. Udělali jsme si společně těsto, nastrouhali jablka a upekli. Lidičky, ten byl ale dobrý. I maminkám moc chutnal.
A hurá do listopadu.
Jana a Daniela

 

Aktuality

Ukázky společenských her Mindok

25. 11. 2018 – Aktuality Školní družiny

V úterý 27.11. si budou moci zájemci od 16 do 18 hodin přijít prohlédnout a hlavně vyzkoušet populární společenské hry Mindok. V případě zájmu bude následně možnost tyto hry i...

Zobrazit více »

Adventní dílny 2018

22. 11. 2018 – Aktuality Základní školy

Adventní dílny 2018 – 2. prosince 2018 13:00 – 15:30 – adventní dílny  16:00 – rozsvícení obecního vánočního stromku s doprovodným programem 17:00 – vystoupení žáků na školním nádvoří  ...

Zobrazit více »

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

25. 10. 2018 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

Ocenění společnosti Scio