Mezigeneračně – nevzdáváme se

23. 12. 2021 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

Pravidelné společné programy dětí a klientů domova SeneCura jsme bohužel museli kvůli protiepidemickým opatřením dočasně pozastavit. Naši spolupráci jsme ale nepřerušili. Děti z oddělení Koťat, které do domova docházely, ve spolupráci se sdružením Mezi námi ozdobily pro klienty domova adventní věnec. Ten jim pak pro babičky a dědečky požehnal otec David Kučerka, který do domova také pravidelně dochází.  Děti pak věnec (z bezpečnostních důvodů zdobený svíčkami na baterky) předaly domovu a do školy si na oplátku odnesly adventní věnec ozdobený v SeneCuře.

Pro klienty domova před Vánocemi zahrály a zazpívaly spolu s některými žáky 6.A krátké pásmo vánočních písniček. To zazpívaly i svým mladším kamarádům z mateřské školy. Kvůli protiepidemickým opatřením se zpívání odehrálo vždy na zahradách. A ani v jednom případě se děti nedaly odradit mrazivým počasím.

Pro klienty domova také všechna oddělení školní družiny i většina tříd školy připravily nejrůznější přáníčka a drobné dárečky. Písničky i všechna přání a dárečky udělaly v domově velkou radost.

 

 

Aktuality

Adaptační kurz pro předškoláky „Do školy jako do pohádky“

31. 1. 2023 – Aktuality Základní školy

Adaptační kurz INFO 2022-2023 Adaptační kurz PŘIHLÁŠKA 2022-2023 Také v letošním školním roce naše škola organizuje pro děti z mateřských školek, nastupující ve školním roce 2023/2024 do prvních tříd, kurz...

Zobrazit více »

Pro nezájem nebude školní družina v den pololetních prázdnin 3.2. 2023 v provozu.

31. 1. 2023 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude školní družina v den pololetních prázdnin 3.2. 2023 v provozu.

V době vánočních prázdnin nebude školní družina v provozu.

15. 12. 2022 – Aktuality Školní družiny

V době vánočních prázdnin nebude školní družina v provozu.

Ocenění společnosti Scio