Mezigeneračně – nevzdáváme se

23. 12. 2021 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

Pravidelné společné programy dětí a klientů domova SeneCura jsme bohužel museli kvůli protiepidemickým opatřením dočasně pozastavit. Naši spolupráci jsme ale nepřerušili. Děti z oddělení Koťat, které do domova docházely, ve spolupráci se sdružením Mezi námi ozdobily pro klienty domova adventní věnec. Ten jim pak pro babičky a dědečky požehnal otec David Kučerka, který do domova také pravidelně dochází.  Děti pak věnec (z bezpečnostních důvodů zdobený svíčkami na baterky) předaly domovu a do školy si na oplátku odnesly adventní věnec ozdobený v SeneCuře.

Pro klienty domova před Vánocemi zahrály a zazpívaly spolu s některými žáky 6.A krátké pásmo vánočních písniček. To zazpívaly i svým mladším kamarádům z mateřské školy. Kvůli protiepidemickým opatřením se zpívání odehrálo vždy na zahradách. A ani v jednom případě se děti nedaly odradit mrazivým počasím.

Pro klienty domova také všechna oddělení školní družiny i většina tříd školy připravily nejrůznější přáníčka a drobné dárečky. Písničky i všechna přání a dárečky udělaly v domově velkou radost.

 

 

Aktuality

Balíček okamžité pomoci pro Pražany

26. 9. 2022 – Aktuality Mateřské školyAktuality Školní družinyAktuality Základní školy

Zastupitelstvo hl. m. Prahy schválilo vyčlenění finanční podpory na pomoc pražským domácnostem ohrožených inflací BALÍČEK OKAMŽITÉ POMOCI PRO PRAŽANY. Naše škola se do tohoto projektu zapojila také. Finanční pomoc (školkovné,...

Zobrazit více »

ZÁPIS DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

31. 8. 2022 – Aktuality Školní družiny

ZÁPIS DO ŠKOLNÍ DRUŽINY: Kdy?  Ve čtvrtek 1.9. od 7:30 do 11 hodin. Kde : Ve školní jídelně. Jak : Odevzdáním řádně vyplněného zápisního lístku. Kde vzít zápisní lístek?   ...

Zobrazit více »

Zvýšení stravného od 1. 9. 2022

26. 8. 2022 – Aktuality Základní školy

Zvýšení stravného od 1. 9. 2022

Stanovení výše úplaty za prázdninový provoz MŠ šk. rok 2021/2022

21. 6. 2022 – Aktuality Mateřské školy

Ředitelka ZŠ a MŠ Praha Slivenec stanovuje úplatu na prázdninový provoz MŠ v době od 1. 7.  do 15. 7. 2022 na 403 Kč V Praze 30. 5. 2022 Mgr. Petra...

Zobrazit více »

ZAHRADNÍ SLAVNOST 2022

7. 6. 2022 – Aktuality Základní školy

                                                           ...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio