Na adventní stezce

22. 12. 2020 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

V době, kdy se kvůli zpřísněným protiepidemickým opatřením rušily různé akce, připravily slivenecká knihovna a klub Švestka spolu s dalšími subjekty sliveneckou adventní stezku.  Při procházce Slivencem a Holyní si mohli zájemci zcela bezpečně prohlédnout nejrůznější vystavené betlémy.

Na adventní stezku se vydávala i jednotlivá oddělení naší družiny. Některá oddělení ji stihla projít částečně, jiná se vypravila i do Holyně. Všem se ale adventní stezka líbila.

Milým zpestřením byla i možnost občerstvení teplým čajem na jednom ze zastavení. V jednom z oddělení si po návštěvě tohoto zastavení začaly děti pravidelně dopřávat „čajové dýchánky“, na které se vždy těšily, i ve školní družině. Zajímavé bylo např. svědectví rodičů, jejichž dítě prý doma čaj odmítá, ale do družiny si na něj přineslo ten největší hrnek (spíše hrnec), který doma byl.

 

 

Aktuality

Sběr papíru

23. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru. Kontejner bude přistaven už v pondělí (v úterý je volno), sběr bude probíhat od středy (29/9) do pátku (1/10) od 7.00 – 7.45.

Pěšky do školy

16. 9. 2021 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Osvětový projekt Pěšky do školy na podporu zdravé chůze a bezpečnějšího prostředí bez aut kolem škol probíhá pod záštitou MŠMT deseti krajských měst a je součástí aktivit Evropského týdne mobility. V roce 2020...

Zobrazit více »

Škola v přírodě

13. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

 4.A dojela na ŠvP v pořádku.

Třídní schůzky 13.9.2021

9. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

17:00 – 18:00 Třídní schůzky – I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.C, V.A, V.B 17:30 – 18:30 Třídní schůzky – VI.A, VI.B, VII.A, VII.B, VIII., IX.

Ocenění společnosti Scio