Na indiánské stezce – den osmý, poslední

7. 11. 2019 – Lenka Bohuslavová – Aktivity jednotlivých tříd MŠAktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017, , , ,

ZÍTŘEJŠÍ PŘÍJEZD JE PLÁNOVÁN MEZI 11:15 – 11:30, KDYBY BYLA ZÁSADNÍ ZMĚNA, BUDETE INFORMOVÁNI PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÝCH STRÁNEK. 

Dnes nastal poslední den naší indiánské výpravy. Indiáni se ráno probudili celí zvědaví, jestli velcí duchové pošlou další úkol. A skutečně. Po odpoledním odpočinku a poštovském panáčkovi děti objevily dopis od Manitoua. Duchové pro děti připravily cestu za pokladem. Děti si měly projít známá místa, na kterých plnily úkoly od jednotlivých duchů v předchozích dnech, a hledaly nápovědy, kam se mají vydat dál. Nakonec je nápovědy zavedly zpět do školky. „Najděte nejvyšší body budovy, protože indiáni  při slavnostních příležitostech vždy vystoupily na posvátnou horu.“ 

Co na děti čekalo v nejvyšším místě budovy si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích. 

Po večeři následoval indiánský karneval, večerníček, čištění zoubků, pusinky a pohlazení na dobrou noc a těšíme se na vás zítra ve Slivenci.

 

Podzimní Bouře, Moudrá Sova, Dlouhý Vlas

Aktuality

Sběr papíru 27/11 – 29/11 od 7:00 – 7:45

12. 11. 2019 – Aktuality Základní školy

Sběr papíru 27/11 – 29/11 od 7:00 – 7:45

Stávka

4. 11. 2019 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Vážení rodiče, většina pedagogických zaměstnanců naší školy se rozhodla zapojit do jednodenní stávky vyhlášené Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství. Z tohoto důvodu se dne 6. 11. nebude konat výuka v základní...

Zobrazit více »

2. charitativní dětský bazárek

4. 11. 2019 – Aktuality Základní školy

2. charitativní dětský bazárek

Soutěž o nejlepší halloweenské strašidlo

25. 10. 2019 – Aktuality Základní školy

Žákovský parlament vyhlašuje soutěž o nejlepší halloweenské strašidlo. Najděte nepotřebné staré harampádí, odstřižky, odřezky a poskládejte halloweenské strašidlo. Na výrobě strašidla může pracovat každý sám nebo s kamarády ve skupině....

Zobrazit více »

Pro nezájem nebude během podzimních prázdnin školní družina v provozu.

24. 10. 2019 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude během podzimních prázdnin školní družina v provozu.

Ocenění společnosti Scio