Noc předškoláků 24.6.

29. 6. 2016 – Alexandra Winterová – Aktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017,

V pátek 24.6. jsme se s letošními předškoláky vydali na cestu kolem světa.

Ihned potom, co rodiče pomohli dětem vzlétnout, jsme společně navštívili první kontinent, konkrétně Grónsko. Zde děti nachytaly ryby, splnily několik úkolů a poté už se vypravily přímo za sluncem daleké Austrálie. V Austrálii děti vyráběly bumerangy, které zdobily tradičním australským tečkováním, a jelikož za sebou měly velký kus cesty, čekala na ně následně pořádná hostina v podobě švédských stolů. Když se všichni vydatně najedli a posíli na další cestu, letecky jsme se přepravili do Ameriky, kde jsme si zahráli na indiány. Každé z dětí si vymyslelo svou indiánskou přezdívku, prošlo indiánskou stezkou a následně se pokusilo ulovit oštěpem večeři. Jelikož lov byl úspěšný, oslavili jsme ho nakonec pravým indiánským tancem kolem ohně. Na závěr naší cesty, jsme si vybrali Asii. Zde se děti pomocí jógy zrelaxovaly a následně si společnými silami vytvořily krásné mandaly sypané pískem.

Dále už nás čekala jen rychlá sprcha, zavrtání do pelíšků, několik pohádek a kratičká noc :)

Celý večer jsme si všichni náramně užili!!!

 

Aktuality

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 11. LEDNA 2021 DO 22. LEDNA 2021

10. 1. 2021 – Aktuality Základní školy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy  Informuje, že provoz škol a školských zařízení v období od 11. do 22. ledna i nadále probíhá ve stejném režimu jako v období od...

Zobrazit více »

Kontakt na školu během podzimních prázdnin

26. 10. 2020 – Aktuality Základní školy

V případě,  že budete potřebovat kontaktovat školu během podzimních prázdnin, volejte na tel. číslo 734 319 631

Pravidla soutěže o nejlepší halloweenskou dýni

23. 10. 2020 – Aktuality Základní školy

1. Žákovský parlament vyhlašuje soutěž o nejlepší halloweenskou dýni žáků ZŠ a MŠ Praha – Slivenec. 2. Soutěžních fotografie je třeba zaslat do neděle 1. listopadu 2020 (včetně). 3. Hlasování...

Zobrazit více »

Žádost o ošetřovné – aktuální informace

22. 10. 2020 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, na odkazu níže naleznete informace týkající se žádosti o ošetřovné pro rodiče v případě uzavření školského zařízení. Mgr. P. Chlumská   https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne

Mimořádné opatření MZ ČR účinné od 25. 9. 2020

27. 9. 2020 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, v odkazu níže naleznete Mimořádné opatření MZ ČR účinné od 25. 9. 2020 do odvolání, týkající se testování osob, karanténních opatření a izolace. Zároveň je přiložené Čestné prohlášení,...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio