Noc s Andersenem

3. 5. 2019 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

I letos, tak jako každý rok, se v pátek  29. 3., některé třídy naší školy zúčastnily mezinárodního projektu přespávání ve školách a knihovnách na podporu čtenářství Noc s Andersenem. Po příchodu si všichni rozložili spacáky, navečeřeli se a vyrazili hrát bojovku, a také poprvé zasadit strom tzv. Pohádkovník (Fabularius Anderseni), botanický název Catalpa bignonioides. Témata Noci s Andersenem byla Andersen známý, neznámý a 70. výročí nakladatelství Albatros, takže jsme četli tvorbu některých autorů tohoto nakladatelství, např. E. Petišky, F. Nepila, O. Sekory. Nejmenším spáčům přišla číst P. Siganová a paní Krejčová z knihovny. Díky maminkám jsme měli dostatek občerstvení k večeři i k snídani. V sobotu ráno se všichni rozešli zpět domů, podělit se o své zážitky s rodiči a sourozenci. Děkujeme všem, kteří se s námi podíleli na pěkném průběhu celého projektu.

P. Chlumská

 

Aktuality

Prezentace pro rodiče – elektronická žákovská knížka pro II. stupeň ZŠ

9. 9. 2019 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Prezentace pro rodiče – elektronická žákovská knížka pro II. stupeň ZŠ. Pondělí 16. 9. 2019 – aula ZŠ a MŠ Praha – Slivenec od 17 hodin

Třídní schůzky 9. 9. 2019

3. 9. 2019 – Aktuality Základní školy

Třídní schůzky 9. 9. 2019 1.st. 17.00 2.st. 17.45

Zápis do školní družiny

30. 8. 2019 – Aktuality Školní družiny

Zápis do školní družiny proběhne v pondělí 2.9. od 7:30 do 11:30 hodin ve školní jídelně, kde je třeba odevzdat řádně vyplněný zápisní lístek (časy odchodů se samozřejmě dají průběžně...

Zobrazit více »

Slavnostní otevření nové mateřské školy na Habeši

22. 8. 2019 – Aktuality Mateřské školy

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na slavnostní otevření nově postavené mateřské školy v ulici Frančíkova, které proběhne v pátek 30. 8. v 10:00.  Mgr. Petra Chlumská, ředitelka ZŠ a MŠ

Ocenění společnosti Scio