Noc s Andersenem

3. 5. 2019 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

I letos, tak jako každý rok, se v pátek  29. 3., některé třídy naší školy zúčastnily mezinárodního projektu přespávání ve školách a knihovnách na podporu čtenářství Noc s Andersenem. Po příchodu si všichni rozložili spacáky, navečeřeli se a vyrazili hrát bojovku, a také poprvé zasadit strom tzv. Pohádkovník (Fabularius Anderseni), botanický název Catalpa bignonioides. Témata Noci s Andersenem byla Andersen známý, neznámý a 70. výročí nakladatelství Albatros, takže jsme četli tvorbu některých autorů tohoto nakladatelství, např. E. Petišky, F. Nepila, O. Sekory. Nejmenším spáčům přišla číst P. Siganová a paní Krejčová z knihovny. Díky maminkám jsme měli dostatek občerstvení k večeři i k snídani. V sobotu ráno se všichni rozešli zpět domů, podělit se o své zážitky s rodiči a sourozenci. Děkujeme všem, kteří se s námi podíleli na pěkném průběhu celého projektu.

P. Chlumská

 

Aktuality

Seznam přijatých dětí do MŠ na školní rok 2019/20

16. 6. 2019 – Aktuality Mateřské školy

Seznam přijatých dětí do MŠ 2019/20

Zahradní slavnost

13. 6. 2019 – Aktuality Základní školy

zahradní slavnost

Škola v přírodě – BENECKO (I.A, I.C, II.A)

3. 6. 2019 – Aktuality Základní školy

I.A, I.C, II.A úspěšně dorazili na školu v přírodě do Krkonoš.

Online přenos – ptačí budka

29. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Přímý přenos z kamery ZŠ Slivenec

1. charitativní dětský bazárek

14. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Unie rodičů při ZŠ a MŠ Slivenec Vás zve 19. 5. 2019 na 1. charitativní dětský bazárek.   Pozvánka

Ocenění společnosti Scio