Nová tělocvična je v provozu

15. 11. 2017 – Martin Šandor – Aktuality Základní školy

Nová tělocvična je tedy v provozu a prodělává si své (jako každá jiná nová velká věc) dětské nemoci. Máme vše nové. Nejen budovu se složitou technologií, ale i sportovní náčiní, správce, paní uklízečku. Proto leccos se řeší za provozu. Nákup zařízení do nářaďovny, vybavení žíněnkami, míči a dalšími pomůckami, vyladění organizace provozu. Důležitá je však snaha a chuť problémy vyřešit. A ta nám nechybí.

Nejvíc nás trápí přístupová cesta.

Jsou možné zatím pouze dvě. Jedna přes školní budovu. Ta však není pro veřejnost. Rozdáním klíčů od školní budovy bychom zpřístupnili celý interiér školy, což je v přímém rozporu z bezpečnostními právními předpisy. Tento vstup tedy slouží pouze žákům tělesné výchovy a zaměstnancům školy.

Druhý přístup je zatím provizorní. Z parkoviště veřejného sportovního hřiště se musí projít „myší dírou“ podél tenisových kurtů ke škole, dále vpravo po gumové dráze k doskočišti a pokračovat rovně ke vchodu do tělocvičny provizorním odtažením části plotu stavby a po starém koberci (je tam z důvodu bahna) do hlavních dveří budovy. Tam se zvonkem přivolá správce, který otevře. Až bude terén kolem budovy tělocvičny upraven, bude vše jednodušší.

V každém případě, tělocvična je krásná, velkoryse pojatá. Ještě je možné si ji v některý čas pronajmout. Rozpis obsazení s provozním řádem a cenou za pronájem je na webových stránkách školy https://www.skolaslivenec.cz/zakladni-skola/pro-verejnost/ .

                                                                                                                                                             Ivana Rosová

Aktuality

Prázdninový provoz MŠ

2. 7. 2018 – Aktuality Mateřské školy

V mateřské škole při ZŠ a MŠ Praha – Slivenec je provoz první 2 týdny, tzn. do 13. 7. 2018 v časech od 7 do 16 hodin. Pokud by někdo z rodičů měl...

Zobrazit více »

Kontakt během letních prázdnin

28. 6. 2018 – Aktuality Základní školy

V případě,  že budete potřebovat kontaktovat školu během letních prázdnin, volejte na tel. číslo 739 451 490

V pátek 29.6. bude školní družina v provozu do 14 hodin.

26. 6. 2018 – Aktuality Školní družiny

 V pátek 29.6. bude školní družina v provozu do 14 hodin.

Sportovní den

21. 6. 2018 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

pondělí 25. 6. 2018 od 8:00h do cca 12:30h

Ocenění společnosti Scio