Orientační běh nanečisto

17. 9. 2021 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

Ve středu 15.září si děti z oddělení Koťat vyzkoušely v parku Granátová orientační běh, který zde připravil za podpory MČ oddíl USK Praha OB. Paní učitelka Karbanová, která v hodinách tělesné výchovy s orientačním během seznamovala i starší žáky, dětem nejprve vysvětlila, jak takový orientační běh probíhá a naučila je číst v připravené mapce. Potom již děti mohly vyrazit na trať, kde byly připraveny kontroly s razícími kleštěmi, jaké bývají na závodech v orientačním běhu. Těmi si pak označovaly jednotlivá proběhnutá stanoviště.  Někdo zvládal orientaci na výbornou, někdo trošičku bloudil, ale nakonec všechny děti zdárně dorazily do cíle. Nakonec nám zbyla i chvilka času k prozkoumání prolézaček a herních prvků na dětském hřišti.

 

Aktuality

Během vánočních prázdnin nebude školní družina v provozu.

16. 12. 2021 – Aktuality Školní družiny

Během vánočních prázdnin nebude školní družina v provozu.

Sběr papíru

26. 11. 2021 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru, probíhat bude od středy (1/12) do pátku (3/12) od 7.00 – 7.45.

Soutěž o nejlepší halloweenskou dýni 2021 – VÝSLEDKY

21. 10. 2021 – Aktuality Základní školy

VÝSLEDKY ZDE                                                        ...

Zobrazit více »

Pěšky do školy

16. 9. 2021 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Osvětový projekt Pěšky do školy na podporu zdravé chůze a bezpečnějšího prostředí bez aut kolem škol probíhá pod záštitou MŠMT deseti krajských měst a je součástí aktivit Evropského týdne mobility. V roce 2020...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio