Osmáci v Jizerských horách

1. 3. 2018 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Žáci VIII. třídy si v posledních únorových dnech již potřetí užívali v Jizerských horách. A to díky manželům Novotných, kteří je  pozvali opět na svůj penzion Arnika v Hraběticích. Tady je čekalo nejen velmi pěkné ubytování, výtečná strava, ale i vyžití během sjezdového lyžování na sjezdovce, která se nachází přímo u penzionu. Tentokrát nám přálo i počasí, celý pobyt provázely slunečné dny. Jeden den jsme se vypravili dokonce na běžky. Zúčastnili se všichni, zážitek to byl zejména pro ty, kteří stáli na běžkách úplně poprvé. Nechybělo ani večerní lyžování. Ve večerních hodinách hráli žáci společenské hry a nacvičili divadelní představení, které předvedli svým pedagogům. Celý pobyt jsme si všichni patřičně užili. Ještě jednou děkujeme za to, co pro děti připravili manželé Novotných, rodiče Nicole, a už se těšíme na příští rok, kdy se sejdeme na Arnice již naposledy, to už budou děti žáky IX. třídy.

Petra Levá, třídní učitelka

Eva Knapová, asistenta pedagoga

 

Aktuality

Havárie vody

12. 6. 2018 – Aktuality Základní školy

Škola dnes prožila dramatický den, netekla voda. Proto děti měly oběd na jednorázových talířkách, a proto byla učiněna i další opatření, jako telefonování rodičům, obstarání cisterny s pitnou vodou atd....

Zobrazit více »

Upozornění pro vstup do areálu hřiště

1. 6. 2018 – Aktuality Základní školy

Milí žáci, vážení rodiče, areál školy (zahrada) je pro Vás otevřen i v odpoledních hodinách v souvislosti s filosofií komunitní školy. Nicméně je důležité dodržovat jistá pravidla: nevstupovat po schodech na pavlače MŠ...

Zobrazit více »

Otvírání studánky Dobrá voda

29. 5. 2018 – Aktuality Školní družiny

Ve středu 30.5. si uděláme malý výlet  do  Holyně, kde budeme ve spolupráci s místním úřadem „otvírat“ studánku Dobrá voda, které jsme patronem. Mimo jiné  odebereme vzorky vody pro rozbor...

Zobrazit více »

Projekt EDISON opět na naší škole

29. 5. 2018 – Aktuality Základní školy

4. 6. – 8. 6. proběhne opět na naší škole projekt EDISON. Videovizitky studentů z jednotlivých zemí naleznete ZDE.

Pozvánka na zahradní slavnost MŠ

24. 5. 2018 – Aktuality Mateřské školy

Srdečně Vás zveme na zahradní slavnost mateřské školy. Zahradní slavnost

Ocenění společnosti Scio