Otvírání studánky

28. 5. 2021 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

V úterý 25.května se děti z oddělení Koťat a Medvídků vypravily do Holyně ke studánce Dobrá voda, které je naše školní družina patronem. Cestou se k nám připojilo i několik malých „holyňčat“ se svým doprovodem 😊. Děti zde odebraly vzorky vody pro rozbor. Také jsme si krátce připomněli důležitost vody i tradici otvírání studánek.

Naše králky pak studánku slavnostně otevřely. Protože loni jsme kvůli pandemii studánku otvírat nemohli, měli jsme letos králky dvě – holyňskou a sliveneckou. Děti se potom pustily do vyčištění koryta a okolí studánky. Bohužel i tentokrát nasbíraly několik pytlů odpadků. Při zpáteční cestě nás sice zastihl pěkný lijavec, ale i tak se otvírání studánky dětem líbilo.

 

 

Aktuality

Nové logo školy – hlasování

29. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Milí rodiče, žáci, kolegyně, kolegové, přátelé slivenecké školy, ráda bych Vám všem sdělila jedno skvělé překvapení! Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a Vy můžete rozhodnout o její podobě!...

Zobrazit více »

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina v době pololetních a jarních prázdnin v provozu.

29. 1. 2024 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina v době pololetních a jarních prázdnin v provozu.

Do školy jako do pohádky – adaptační kurz pro předškoláky

23. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Také v letošním školním roce naše škola organizuje pro děti z mateřských školek, nastupující ve školním roce 2024/2025 do prvních tříd, kurz pro předškoláky. Cílem kurzu je, na základě vzdělávacích...

Zobrazit více »

Den otevřených dveří 2024

19. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Virtuální prohlídka školy

Ocenění společnosti Scio