Otvírání studánky

28. 5. 2021 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

V úterý 25.května se děti z oddělení Koťat a Medvídků vypravily do Holyně ke studánce Dobrá voda, které je naše školní družina patronem. Cestou se k nám připojilo i několik malých „holyňčat“ se svým doprovodem 😊. Děti zde odebraly vzorky vody pro rozbor. Také jsme si krátce připomněli důležitost vody i tradici otvírání studánek.

Naše králky pak studánku slavnostně otevřely. Protože loni jsme kvůli pandemii studánku otvírat nemohli, měli jsme letos králky dvě – holyňskou a sliveneckou. Děti se potom pustily do vyčištění koryta a okolí studánky. Bohužel i tentokrát nasbíraly několik pytlů odpadků. Při zpáteční cestě nás sice zastihl pěkný lijavec, ale i tak se otvírání studánky dětem líbilo.

 

 

Aktuality

Sběr papíru

23. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru. Kontejner bude přistaven už v pondělí (v úterý je volno), sběr bude probíhat od středy (29/9) do pátku (1/10) od 7.00 – 7.45.

Pěšky do školy

16. 9. 2021 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Osvětový projekt Pěšky do školy na podporu zdravé chůze a bezpečnějšího prostředí bez aut kolem škol probíhá pod záštitou MŠMT deseti krajských měst a je součástí aktivit Evropského týdne mobility. V roce 2020...

Zobrazit více »

Škola v přírodě

13. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

 4.A dojela na ŠvP v pořádku.

Třídní schůzky 13.9.2021

9. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

17:00 – 18:00 Třídní schůzky – I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.C, V.A, V.B 17:30 – 18:30 Třídní schůzky – VI.A, VI.B, VII.A, VII.B, VIII., IX.

Ocenění společnosti Scio