Píseň ke 120. narozeninám ….. 😊

8. 10. 2020 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

V letošním roce by naše škola oslavila 120. výročí otevření historické budovy. Do příprav se zapojily i děti ze školní družiny. Nacvičily pod vedením paní vychovatelky Lenky Štochlové, která je i autorkou textu, píseň Slivenecká škola. Když už bylo jasné, že se nebude moci konat ani zahradní slavnost, na které měly píseň představit, bylo rozhodnuto, že jejich vystoupení nahrají a zpracují žáci 9.třídy v rámci vyučovacího předmětu práce s digitálními technologiemi. Natáčení se nakonec uskutečnilo poslední možný den před začátkem platnosti zákazu zpěvu. I když jsme měli na nácvik velmi málo času, věříme, že vystoupení našich malých zpěváků i tak potěší i pobaví.

 

VIDEO

           

Aktuality

Sběr papíru

23. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru. Kontejner bude přistaven už v pondělí (v úterý je volno), sběr bude probíhat od středy (29/9) do pátku (1/10) od 7.00 – 7.45.

Pěšky do školy

16. 9. 2021 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Osvětový projekt Pěšky do školy na podporu zdravé chůze a bezpečnějšího prostředí bez aut kolem škol probíhá pod záštitou MŠMT deseti krajských měst a je součástí aktivit Evropského týdne mobility. V roce 2020...

Zobrazit více »

Škola v přírodě

13. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

 4.A dojela na ŠvP v pořádku.

Třídní schůzky 13.9.2021

9. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

17:00 – 18:00 Třídní schůzky – I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.C, V.A, V.B 17:30 – 18:30 Třídní schůzky – VI.A, VI.B, VII.A, VII.B, VIII., IX.

Ocenění společnosti Scio