Před školkou do školky…

27. 8. 2018 – Lenka Bohuslavová – Aktivity jednotlivých tříd MŠAktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017

Vážení rodiče nově přijatých dětí.

Srdečně zveme Vás a Vaše děti na setkání s paními učitelkami, které se bude konat ve čtvrtek 30.8. 2018 od 9:00 v mateřské škole. Děti si budou moci prohlédnout svoji novou třídu, pohrát si, poznat nové kamarády a seznámit se s paními učitelkami, které zodpoví vaše dotazy ohledně organizace prvních dnů ve školce.

Prosíme, abyste s sebou vzali dětem přezůvky.

Na setkání se těší paní učitelky Drahuška, Karolínka, Jana a Daniela.

Aktuality

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

25. 10. 2018 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

Tajemný systém Edupage

17. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Jako mnohé jiné školy i ta naše se snaží držet tempo s nezadržitelným pokrokem v oblasti informačních a komunikačních technologií. Rozhodli jsme se proto, že zavedeme (pro snadnější informovanost a komunikaci s rodiči...

Zobrazit více »

SVAČINY DO ŠKOLY

16. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, škola vám nabízí v rámci služeb i možnost objednat svým dětem svačiny.  Využíváme pro tuto službu nabídky firmy Svač, jejíž stránky jsou Svac.cz, zájemci se mohou hlásit prostřednictvím  formuláře: svac.cz/slivenec. Rodiče se...

Zobrazit více »

Anglické odpoledne pro děti

24. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Anglické odpoledne pro děti

Ocenění společnosti Scio