Projektový den – Iluze a realita – nevěř všemu, co vidíš – kouzelnické vystoupení.

14. 9. 2020 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

Ve čtvrtek 10.září nás navštívil se svým zábavným programem, který se dětem moc líbil, kouzelník Čáry Kluk. Asi nejvíce děti překvapil s jedním karetním kouzlem, u kterého byly přesvědčeny, že odhalily jeho trik. S posledním otočením karty však jejich jistota rázem vzala za své. Spolu s kouzlem s mizející mincí nebo objevující se bankovkou se pak dětem dostalo i ponaučení, že podobné triky zneužívají i různí podvodníci, na které je třeba si dávat pozor. Všem dětem, které o to projevily zájem, Čáry kluk také vytvořil podle jejich přání z nafukovacích balónků květinu, různá zvířátka, letadla a další předměty, což byl vzhledem k počtu dětí obdivuhodný výkon.

Na téma projektového dne se děti také zkusily naučit jednoduché „kouzlo“ a vyrobily si své vlastní kouzelnické hůlky.

 

Kouzelník video

 

Aktuality

Sběr papíru

23. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru. Kontejner bude přistaven už v pondělí (v úterý je volno), sběr bude probíhat od středy (29/9) do pátku (1/10) od 7.00 – 7.45.

Pěšky do školy

16. 9. 2021 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Osvětový projekt Pěšky do školy na podporu zdravé chůze a bezpečnějšího prostředí bez aut kolem škol probíhá pod záštitou MŠMT deseti krajských měst a je součástí aktivit Evropského týdne mobility. V roce 2020...

Zobrazit více »

Škola v přírodě

13. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

 4.A dojela na ŠvP v pořádku.

Třídní schůzky 13.9.2021

9. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

17:00 – 18:00 Třídní schůzky – I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.C, V.A, V.B 17:30 – 18:30 Třídní schůzky – VI.A, VI.B, VII.A, VII.B, VIII., IX.

Ocenění společnosti Scio