Projížďka historickou tramvají

18. 4. 2022 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

V pátek 8. dubna jsme se vypravili do Holyně, kde se tento den slavnostně otevírala nová část tramvajové trati Sídliště Barrandov – Holyně. Odpoledne zde pak bylo možné se projet po nově otevřené části historickou tramvají ev. č. 349. A to jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít! Byla to parádní jízda. Úžasní byli i všichni, kdo historickou tramvaj obsluhovali – byli mílí, veselí, vstřícní, rozdávali radost a úsměvy. Ty sice pod rouškami, které se v té době ještě museli v hromadné dopravě používat, nebyly vidět, ale i tak byly poznat. A abychom nejeli jen tam a zpět, udělali jsme si na Barrandově malou přestávku v nedaleké cukrárně, kde jsme si dali něco dobrého na zub. Cestou zpět nám sice začalo trochu pršet, ale to nám dobrou náladu nemohlo zkazit.

 

Aktuality

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina ve dnech ředitelského volna a velikonočních prázdnin v provozu.

30. 3. 2023 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina ve dnech ředitelského volna a velikonočních prázdnin v provozu.

Ředitelské volno 3. – 5. 4. 2023

27. 3. 2023 – Aktuality Základní školy

Od pondělí 3.4. 2023 do středy 5.4.2023 mají žáci ZŠ a MŠ Praha – Slivenec ŘEDITELSKÉ VOLNO.

Pro nezájem nebude školní družina v době jarních prázdnin v provozu.

9. 3. 2023 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude školní družina v době jarních prázdnin v provozu.

Sběr papíru 8. – 10. 3. 2023

6. 3. 2023 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru, probíhat bude od středy 8.3.2023 do pátku 10.3.2023 od 7.00 – 7.45.

Ocenění společnosti Scio