Projížďka historickou tramvají

18. 4. 2022 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

V pátek 8. dubna jsme se vypravili do Holyně, kde se tento den slavnostně otevírala nová část tramvajové trati Sídliště Barrandov – Holyně. Odpoledne zde pak bylo možné se projet po nově otevřené části historickou tramvají ev. č. 349. A to jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít! Byla to parádní jízda. Úžasní byli i všichni, kdo historickou tramvaj obsluhovali – byli mílí, veselí, vstřícní, rozdávali radost a úsměvy. Ty sice pod rouškami, které se v té době ještě museli v hromadné dopravě používat, nebyly vidět, ale i tak byly poznat. A abychom nejeli jen tam a zpět, udělali jsme si na Barrandově malou přestávku v nedaleké cukrárně, kde jsme si dali něco dobrého na zub. Cestou zpět nám sice začalo trochu pršet, ale to nám dobrou náladu nemohlo zkazit.

 

Aktuality

Nové logo školy – hlasování

29. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Milí rodiče, žáci, kolegyně, kolegové, přátelé slivenecké školy, ráda bych Vám všem sdělila jedno skvělé překvapení! Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a Vy můžete rozhodnout o její podobě!...

Zobrazit více »

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina v době pololetních a jarních prázdnin v provozu.

29. 1. 2024 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina v době pololetních a jarních prázdnin v provozu.

Do školy jako do pohádky – adaptační kurz pro předškoláky

23. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Také v letošním školním roce naše škola organizuje pro děti z mateřských školek, nastupující ve školním roce 2024/2025 do prvních tříd, kurz pro předškoláky. Cílem kurzu je, na základě vzdělávacích...

Zobrazit více »

Den otevřených dveří 2024

19. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Virtuální prohlídka školy

Ocenění společnosti Scio