Protidrogový vlak REVOLUTION TRAIN

8. 10. 2018 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Návštěva přistaveného vlaku s názvem REVOLUTION TRAIN na radotínském nádraží byla pro nás, žáky 7. a 8. třídy, velmi „zajímavá jízda“, přestože jsme nikam nejeli. Ve vlaku jsme totiž absolvovali program protidrogové prevence, kterým před námi prošlo již přes 90 tisíc dětí mezi 12 a 17 lety nejen z Česka, ale i Slovenska, Německa a Polska. Při procházení vagónů vlaku (4 kinosálů a 8 interaktivních místností) jsme prožili příběh obyčejných mladých lidí, jejichž cesta skončila drogovou závislostí. Nikdo nás nepoučoval, nikdo nám neříkal, co všechno drogy udělají s naším životem. My jsme to viděli. Dostali jsme návod, jak se ve správnou chvíli dobře rozhodnout.

Žáci 7. a 8. třídy a třídní paní učitelky D. Štolová a L. Matulová

 

Aktuality

Tajemný systém Edupage

17. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Jako mnohé jiné školy i ta naše se snaží držet tempo s nezadržitelným pokrokem v oblasti informačních a komunikačních technologií. Rozhodli jsme se proto, že zavedeme (pro snadnější informovanost a komunikaci s rodiči...

Zobrazit více »

SVAČINY DO ŠKOLY

16. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, škola vám nabízí v rámci služeb i možnost objednat svým dětem svačiny.  Využíváme pro tuto službu nabídky firmy Svač, jejíž stránky jsou Svac.cz, zájemci se mohou hlásit prostřednictvím  formuláře: svac.cz/slivenec. Rodiče se...

Zobrazit více »

Anglické odpoledne pro děti

24. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Anglické odpoledne pro děti

Nejkrásnější rakouské soutěsky – zájezd pro rodiče a děti

10. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Nejkrásnější rakouské soutěsky – zájezd pro rodiče a děti

Ocenění společnosti Scio