Protidrogový vlak REVOLUTION TRAIN

8. 10. 2018 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Návštěva přistaveného vlaku s názvem REVOLUTION TRAIN na radotínském nádraží byla pro nás, žáky 7. a 8. třídy, velmi „zajímavá jízda“, přestože jsme nikam nejeli. Ve vlaku jsme totiž absolvovali program protidrogové prevence, kterým před námi prošlo již přes 90 tisíc dětí mezi 12 a 17 lety nejen z Česka, ale i Slovenska, Německa a Polska. Při procházení vagónů vlaku (4 kinosálů a 8 interaktivních místností) jsme prožili příběh obyčejných mladých lidí, jejichž cesta skončila drogovou závislostí. Nikdo nás nepoučoval, nikdo nám neříkal, co všechno drogy udělají s naším životem. My jsme to viděli. Dostali jsme návod, jak se ve správnou chvíli dobře rozhodnout.

Žáci 7. a 8. třídy a třídní paní učitelky D. Štolová a L. Matulová

 

Aktuality

Ukázky společenských her Mindok

25. 11. 2018 – Aktuality Školní družiny

V úterý 27.11. si budou moci zájemci od 16 do 18 hodin přijít prohlédnout a hlavně vyzkoušet populární společenské hry Mindok. V případě zájmu bude následně možnost tyto hry i...

Zobrazit více »

Adventní dílny 2018

22. 11. 2018 – Aktuality Základní školy

Adventní dílny 2018 – 2. prosince 2018 13:00 – 15:30 – adventní dílny  16:00 – rozsvícení obecního vánočního stromku s doprovodným programem 17:00 – vystoupení žáků na školním nádvoří  ...

Zobrazit více »

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

25. 10. 2018 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

Ocenění společnosti Scio