Prší nám štěstí!

3. 9. 2018 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Toto známé ujišťování se spíše hodí ke svatebčanům, ale 3. září zaznívalo i v areálu školy. Celé prázdniny byly typické svými vysokými teplotami a suchem, jen na zahájení školního roku pršelo. Ale zvládli jsme to všichni i s deštníky. Venku na pódium ředitelka představila shromážděným rodičům i žákům svůj pedagogický sbor. Máme zase o 2 třídy více, takže slivenecká škola už má 16 tříd a 346 žáků. A to při kapacitě 350 žáků je jen taktak. Bohužel velké množství rodičů (hlavně z Barrandova), kteří hlásí do naší své děti školy již od května a stále, se musí odmítat. Přibíráme již spádové děti.

                                                                                                                                                                            Mgr. Ivana Rosová

 

Aktuality

Tajemný systém Edupage

17. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Jako mnohé jiné školy i ta naše se snaží držet tempo s nezadržitelným pokrokem v oblasti informačních a komunikačních technologií. Rozhodli jsme se proto, že zavedeme (pro snadnější informovanost a komunikaci s rodiči...

Zobrazit více »

SVAČINY DO ŠKOLY

16. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, škola vám nabízí v rámci služeb i možnost objednat svým dětem svačiny.  Využíváme pro tuto službu nabídky firmy Svač, jejíž stránky jsou Svac.cz, zájemci se mohou hlásit prostřednictvím  formuláře: svac.cz/slivenec. Rodiče se...

Zobrazit více »

Anglické odpoledne pro děti

24. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Anglické odpoledne pro děti

Nejkrásnější rakouské soutěsky – zájezd pro rodiče a děti

10. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Nejkrásnější rakouské soutěsky – zájezd pro rodiče a děti

Ocenění společnosti Scio