Rozloučení s předškoláky

2. 6. 2016 – Alexandra Winterová – Aktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017, , ,

Motto: „Žádný milý Krokodýl, nemůže tu býti dýl. Také, když jsi velký Lvíček, zamává ti Večerníček.“

S blížícím se koncem roku končí našim předškolákům jedna krásná pohádka. Od září na ně čekají již nová dobrodružství, ale to už na základních školách, kam byly děti zapsány. Jak už motto napovídá, letos se s naší mateřskou školkou loučí 28 dětí ze třídy Krokodýlů a 6 dětí ze třídy Lvíčat.

Oficiální loučení s našimi předškoláky  proběhlo 16. 5. 2016. Ku příležitosti této akce si jednotlivé třídy připravily krátká vystoupení jako dárek na rozloučenou. Všechny děti byly na jevišti rozkošné a snadno se jim podařilo vykouzlit úsměvy na tvářích svých rodičů. Odměnou jim byly bouřlivé potlesky.

Po vystoupeních přišla chvíle, na kterou všichni čekali. Každý předškolák poklekl a prošel rituálem pasování mečem z předškoláka na školáka. Děti dostaly na památku šerpu, dárek, pamětní list a penízek pro štěstí od pí. ředitelky.

Po těchto krásných a důstojných chvílích přišly na řadu chvíle relaxace, občerstvení a zábavy. Skvělý raut připravený rodiči předškoláků neměl chybu – tímto jim moc děkujeme. O hudebně zábavný pořad se postarala dětská písničkářka Inka Rybářová se svým manželem.

„Naši milí předškoláci – budoucí školáci, máme vás moc rády a nikdy na vás nezapomeneme. Přejeme vám v životě hodně štěstí.“

Vaše třídní učitelky: Veronika Volfová, Alexandra Winterová, Lenka Bohuslavová, Romana Grossová.

 

 

Aktuality

ZÁPIS DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

1. 9. 2023 – Aktuality Školní družiny

Kdy?  V pondělí 4.9. od 7:30 do 11 hodin. Kde? : Ve školní jídelně. Jak? : Odevzdáním řádně vyplněného zápisního lístku a formuláře o zdravotních či jiných problémech dítěte.   Kde...

Zobrazit více »

Rozdělení žáků do 1. tříd 2023/2024

30. 5. 2023 – Aktuality Základní školy

Rozdělení žáků do 1. tříd 2023-2024

Ocenění společnosti Scio