Rozloučení s předškoláky

2. 6. 2016 – Alexandra Winterová – Aktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017, , ,

Motto: „Žádný milý Krokodýl, nemůže tu býti dýl. Také, když jsi velký Lvíček, zamává ti Večerníček.“

S blížícím se koncem roku končí našim předškolákům jedna krásná pohádka. Od září na ně čekají již nová dobrodružství, ale to už na základních školách, kam byly děti zapsány. Jak už motto napovídá, letos se s naší mateřskou školkou loučí 28 dětí ze třídy Krokodýlů a 6 dětí ze třídy Lvíčat.

Oficiální loučení s našimi předškoláky  proběhlo 16. 5. 2016. Ku příležitosti této akce si jednotlivé třídy připravily krátká vystoupení jako dárek na rozloučenou. Všechny děti byly na jevišti rozkošné a snadno se jim podařilo vykouzlit úsměvy na tvářích svých rodičů. Odměnou jim byly bouřlivé potlesky.

Po vystoupeních přišla chvíle, na kterou všichni čekali. Každý předškolák poklekl a prošel rituálem pasování mečem z předškoláka na školáka. Děti dostaly na památku šerpu, dárek, pamětní list a penízek pro štěstí od pí. ředitelky.

Po těchto krásných a důstojných chvílích přišly na řadu chvíle relaxace, občerstvení a zábavy. Skvělý raut připravený rodiči předškoláků neměl chybu – tímto jim moc děkujeme. O hudebně zábavný pořad se postarala dětská písničkářka Inka Rybářová se svým manželem.

„Naši milí předškoláci – budoucí školáci, máme vás moc rády a nikdy na vás nezapomeneme. Přejeme vám v životě hodně štěstí.“

Vaše třídní učitelky: Veronika Volfová, Alexandra Winterová, Lenka Bohuslavová, Romana Grossová.

 

 

Aktuality

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 11. LEDNA 2021 DO 22. LEDNA 2021

10. 1. 2021 – Aktuality Základní školy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy  Informuje, že provoz škol a školských zařízení v období od 11. do 22. ledna i nadále probíhá ve stejném režimu jako v období od...

Zobrazit více »

Kontakt na školu během podzimních prázdnin

26. 10. 2020 – Aktuality Základní školy

V případě,  že budete potřebovat kontaktovat školu během podzimních prázdnin, volejte na tel. číslo 734 319 631

Pravidla soutěže o nejlepší halloweenskou dýni

23. 10. 2020 – Aktuality Základní školy

1. Žákovský parlament vyhlašuje soutěž o nejlepší halloweenskou dýni žáků ZŠ a MŠ Praha – Slivenec. 2. Soutěžních fotografie je třeba zaslat do neděle 1. listopadu 2020 (včetně). 3. Hlasování...

Zobrazit více »

Žádost o ošetřovné – aktuální informace

22. 10. 2020 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, na odkazu níže naleznete informace týkající se žádosti o ošetřovné pro rodiče v případě uzavření školského zařízení. Mgr. P. Chlumská   https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne

Mimořádné opatření MZ ČR účinné od 25. 9. 2020

27. 9. 2020 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, v odkazu níže naleznete Mimořádné opatření MZ ČR účinné od 25. 9. 2020 do odvolání, týkající se testování osob, karanténních opatření a izolace. Zároveň je přiložené Čestné prohlášení,...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio