Školka v přírodě – 7. den

15. 11. 2016 – Lenka Bohuslavová – Aktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017,

Halóóóó halóóóó sedmé a poslední expresní psaní z osady Čestice.
Je tu poslední den a taky nejnáročnější. Jako každý den, byl opět nabitý. Dopoledne s paními učitelkami, děti bobovaly a byly na krátké procházce před obědem. Odpoledne zase nastoupil tým ŠAMANA VELKÉ PÉRO s bohatým programem. Hned po svačině jsme vyrazili do blízkého lesa, kde děti čekal indiánský trojboj (děti rozvíjely, přesnost, zručnost, pohyblivost a sílu). Za každý správně splněný úkol dostaly barevné pírko, které si daly na indiánský amulet, jež jsme pro ně vyrobily. To však není všechno, protože na děti hned čekala ještě malá sladká odměna.  A konečně nadešla chvíle, na kterou se všichni malí indiáni těšili – hledání pokladu! Díky čokoládovým zlatým mincím děti byly dovedeny na správně místo, kde měly odměnu najít. Nezažili jste tu rychlost, i ty nejpomalejší se mohly přetrhnout. :-D Večeře – balení – hygiena – spánek – huráááááááááááááá jedeme domů!!!
PS. Musíme se s vámi podělit o velmi vtipné indiánské přezdívky, které si děti samy vymyslely. Dvě nás opravdu zaujaly, no posuďte sami. První příčku zaujmula indiánka  KABELKA a hned v patách jí byla indiánka  BANÁN A ŽBLUŇK.

INFO-  Příjezd do Slivence je 11:15 – 11:30, kdyby se cokoliv dělo, informovat vás budeme na webu školy.

PS2. Omluváme se za sbalení kufrů. Jejich počet byl příliš vělký.

 

s pozdravem

ŠAMAN VELKÉ PÉRO

NÁČELNICE QVALITAQUA

NÁČELNICE LASKAVÉ SRDCE

Aktuality

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 11. LEDNA 2021 DO 22. LEDNA 2021

10. 1. 2021 – Aktuality Základní školy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy  Informuje, že provoz škol a školských zařízení v období od 11. do 22. ledna i nadále probíhá ve stejném režimu jako v období od...

Zobrazit více »

Kontakt na školu během podzimních prázdnin

26. 10. 2020 – Aktuality Základní školy

V případě,  že budete potřebovat kontaktovat školu během podzimních prázdnin, volejte na tel. číslo 734 319 631

Pravidla soutěže o nejlepší halloweenskou dýni

23. 10. 2020 – Aktuality Základní školy

1. Žákovský parlament vyhlašuje soutěž o nejlepší halloweenskou dýni žáků ZŠ a MŠ Praha – Slivenec. 2. Soutěžních fotografie je třeba zaslat do neděle 1. listopadu 2020 (včetně). 3. Hlasování...

Zobrazit více »

Žádost o ošetřovné – aktuální informace

22. 10. 2020 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, na odkazu níže naleznete informace týkající se žádosti o ošetřovné pro rodiče v případě uzavření školského zařízení. Mgr. P. Chlumská   https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne

Mimořádné opatření MZ ČR účinné od 25. 9. 2020

27. 9. 2020 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, v odkazu níže naleznete Mimořádné opatření MZ ČR účinné od 25. 9. 2020 do odvolání, týkající se testování osob, karanténních opatření a izolace. Zároveň je přiložené Čestné prohlášení,...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio