Školka v přírodě – 7. den

15. 11. 2016 – Lenka Bohuslavová – Aktivity jednotlivých tříd MŠ 2013/2017,

Halóóóó halóóóó sedmé a poslední expresní psaní z osady Čestice.
Je tu poslední den a taky nejnáročnější. Jako každý den, byl opět nabitý. Dopoledne s paními učitelkami, děti bobovaly a byly na krátké procházce před obědem. Odpoledne zase nastoupil tým ŠAMANA VELKÉ PÉRO s bohatým programem. Hned po svačině jsme vyrazili do blízkého lesa, kde děti čekal indiánský trojboj (děti rozvíjely, přesnost, zručnost, pohyblivost a sílu). Za každý správně splněný úkol dostaly barevné pírko, které si daly na indiánský amulet, jež jsme pro ně vyrobily. To však není všechno, protože na děti hned čekala ještě malá sladká odměna.  A konečně nadešla chvíle, na kterou se všichni malí indiáni těšili – hledání pokladu! Díky čokoládovým zlatým mincím děti byly dovedeny na správně místo, kde měly odměnu najít. Nezažili jste tu rychlost, i ty nejpomalejší se mohly přetrhnout. :-D Večeře – balení – hygiena – spánek – huráááááááááááááá jedeme domů!!!
PS. Musíme se s vámi podělit o velmi vtipné indiánské přezdívky, které si děti samy vymyslely. Dvě nás opravdu zaujaly, no posuďte sami. První příčku zaujmula indiánka  KABELKA a hned v patách jí byla indiánka  BANÁN A ŽBLUŇK.

INFO-  Příjezd do Slivence je 11:15 – 11:30, kdyby se cokoliv dělo, informovat vás budeme na webu školy.

PS2. Omluváme se za sbalení kufrů. Jejich počet byl příliš vělký.

 

s pozdravem

ŠAMAN VELKÉ PÉRO

NÁČELNICE QVALITAQUA

NÁČELNICE LASKAVÉ SRDCE

Aktuality

Setkání rodičů a budoucích prvňáčků

10. 6. 2020 – Aktuality Základní školy

V pondělí 22. 6. v 15 hodin si Vás dovolujeme pozvat do AULY naší školy na organizační schůzku pro rodiče a zábavné odpoledne pro malé školáčky. Rodiče podepíší dokument o přijetí, obdrží...

Zobrazit více »

Přijímací zkoušky – ZUŠ Na Popelce – pobočka Slivenec

25. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

(Doporučujeme přečíst: http://www.zusnapopelce.cz/cs/ informace-slivenec-ho ) Bez předchozího vyplnění online přihlášky není možné se přijímací zkoušky zúčastnit. Elektronickou přihlášku (prosíme i s háčky a čárkami nad písmeny) pro všechny obory vyplňte zde:  http://www.zusnapopelce.cz/cs/ prihlaska  nejpozději...

Zobrazit více »

Podmínky konání zájmových aktivit v učebnách od 25.5.2020

22. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

Oznamujeme Vám, že od 25. 5. 2020 opět zpřístupňujeme nájemcům učebny školy za účelem konání kroužků pro děti. V případě, že projevíte o pronájem zájem, zavazujete se do odvolání dodržovat následující:...

Zobrazit více »

Podmínky konání zájmových aktivit od 11. 5. 2020

12. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

Oznamujeme Vám, že od 11. 5. 2020 opět zpřístupňujeme nájemcům školy velkou i malou tělocvičnu za účelem sportovních aktivit. V případě, že projevíte o pronájem zájem, zavazujete se do odvolání dodržovat...

Zobrazit více »

Podmínky ochrany zdraví a provozu ZŠ a MŠ v období školního roku 2019/2020

3. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

ZŠ – podmínky ochrany zdraví a provozu pro období šk. roku 2019-2020 MŠ – podmínky ochrany zdraví a provozu pro období šk. roku 2019-2020 Čestné prohlášení

Ocenění společnosti Scio