Slivenecká škola, evropské projekty a projekty MHMP

1. 9. 2018 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Škola se musí rozvíjet a to nejen materiálově, ale i odborně. A protože vše stojí hodně peněz, realizuje slivenecká škola tři projekty z ESF a dva projekty z výzev MHMP. Na výsledek výběrového řízení ohledně čtvrtého projektu     z OP PPR teprve čeká. Tady je přehled:

·         OP VVV – tzv. šablony MŠMT – personální podpora (spec. pedagog, školní asistent v MŠ, lektor kroužku robotiky, sdílení zkušeností MŠ, další vzdělávání pedagogických pracovníků) – doba realizace: 1. 9. 2017 – 31. 8. 2019 – 24 měsíců

·         OP PPR – výzva č. 20 – projektová žádost podána v březnu 2017 (vybavení škol) – moderní odborná jazyková učebna – doba realizace: 1. 7. 2018 – 30. 10. 2018

·         OP PPR – výzva 37 – projektová žádost podána v březnu 2018 (vybavení škol) – moderní přírodovědná učebna – dozvíme se výsledek cca v listopadu 2018

·         OP PPR – výzva č. 28 – projektová žádost podána v květnu 2018 – Inkluze a multikulturní vzdělávání (komunitní akce, další vzdělávání pedagogických pracovníků, stáže pedagogů v zahraniční škole) – doba realizace: 1. 8. 2018 – 31. 8. 2020 – 25 měsíců

·         Grantový program hl. m. Prahy pro oblast primární prevence ve školách – program napříč ročníků o zdravém životním stylu – 1. 1. až 31. 12. 2018

·         Grantový program hl. m. Prahy pro oblast životního prostředí – „Zelené atrium – zelená učebna“ – 1 .6. 2018 – 30. 11. 2018

Všechny tyto projekty jsou realizovány pouze z iniciativy pedagogů školy, neboť mají upřímný zájem o její rozvoj.

                                                                                                                                                             Mgr. Ivana Rosová

 

Aktuality

Tajemný systém Edupage

17. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Jako mnohé jiné školy i ta naše se snaží držet tempo s nezadržitelným pokrokem v oblasti informačních a komunikačních technologií. Rozhodli jsme se proto, že zavedeme (pro snadnější informovanost a komunikaci s rodiči...

Zobrazit více »

SVAČINY DO ŠKOLY

16. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, škola vám nabízí v rámci služeb i možnost objednat svým dětem svačiny.  Využíváme pro tuto službu nabídky firmy Svač, jejíž stránky jsou Svac.cz, zájemci se mohou hlásit prostřednictvím  formuláře: svac.cz/slivenec. Rodiče se...

Zobrazit více »

Anglické odpoledne pro děti

24. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Anglické odpoledne pro děti

Nejkrásnější rakouské soutěsky – zájezd pro rodiče a děti

10. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Nejkrásnější rakouské soutěsky – zájezd pro rodiče a děti

Ocenění společnosti Scio