STUDENTSKÉ FILMY – ANTI-BULLYING WEEK 2022

16. 11. 2022 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Anti-Bullying Week, neboli týden proti šikaně, je každoroční akce pořádaná britskou organizací Anti-Bullying Alliance s cílem zvýšit povědomí a poučit děti o problematice šikany. Tento rok se akce zaměřila na téma Reach Out – požádat o pomoc či ji nabídnout, a to převážně z pozice dětí jež přihlížejí šikaně (tzv. bystanders). Žáci deváté třídy se proto v rámci předmětů Novinářská dílna a Anglický jazyk pustili do zpracování „promo“ videí. Videa byla určena mladším ročníkům, nejen aby se přiučili o šikaně a nebáli se nabídnout či si říct o pomoc, ale také aby viděli a inspirovali se, jak se k šikaně staví nejstarší žáci na škole a co dokážou vytvořit. Videa se opravdu vydařila a jsme na naše deváťáky značně hrdí. Rozhodli jsme se proto se o ně podělit se všemi a doufáme, že vás videa nadchnout tak, jako nadchly nás.

Veronika Chlumská

(třídní učitel IX.)

Video 1

Video 2

Aktuality

Miss dýně 2022 – výsledky hlasování

7. 11. 2022 – Aktuality Základní školy

1. místo Dýně č. 8   2. místo Dýně č. 13   3. místo Dýně č. 29

Sběr papíru 12. – 14. 10. 2022

7. 10. 2022 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru, probíhat bude od středy 12.10.2022 do pátku 14.10.2022 od 7.00 – 7.45.

Balíček okamžité pomoci pro Pražany

26. 9. 2022 – Aktuality Mateřské školyAktuality Školní družinyAktuality Základní školy

Zastupitelstvo hl. m. Prahy schválilo vyčlenění finanční podpory na pomoc pražským domácnostem ohrožených inflací BALÍČEK OKAMŽITÉ POMOCI PRO PRAŽANY. Naše škola se do tohoto projektu zapojila také. Finanční pomoc (školkovné,...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio