STUDENTSKÉ FILMY – ANTI-BULLYING WEEK 2022

16. 11. 2022 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Anti-Bullying Week, neboli týden proti šikaně, je každoroční akce pořádaná britskou organizací Anti-Bullying Alliance s cílem zvýšit povědomí a poučit děti o problematice šikany. Tento rok se akce zaměřila na téma Reach Out – požádat o pomoc či ji nabídnout, a to převážně z pozice dětí jež přihlížejí šikaně (tzv. bystanders). Žáci deváté třídy se proto v rámci předmětů Novinářská dílna a Anglický jazyk pustili do zpracování „promo“ videí. Videa byla určena mladším ročníkům, nejen aby se přiučili o šikaně a nebáli se nabídnout či si říct o pomoc, ale také aby viděli a inspirovali se, jak se k šikaně staví nejstarší žáci na škole a co dokážou vytvořit. Videa se opravdu vydařila a jsme na naše deváťáky značně hrdí. Rozhodli jsme se proto se o ně podělit se všemi a doufáme, že vás videa nadchnout tak, jako nadchly nás.

Veronika Chlumská

(třídní učitel IX.)

Video 1

Video 2

Aktuality

Jednodenní výstražná stávka 27. 11. 2023

23. 11. 2023 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, milí žáci, přátelé slivenecké školy, naše škola se připojuje k jednodenní výstražné stávce dne 27. 11. 2023. Škola se všemi svými pracovišti zůstane v tento den uzavřená. V...

Zobrazit více »

Miss Dýně 2023 – vyhlášení výsledků

6. 11. 2023 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Miss Dýně 2023 – vyhlášení výsledků   1. místo: Dariel Michon    2. místo: Anneli a Christopher Toma   3. místo: Lola Michon Hlasování ZDE  

Vzhledem k nezájmu nebude ve dnech podzimních prázdnin školní družina v provozu.

23. 10. 2023 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude ve dnech podzimních prázdnin školní družina v provozu.

Otoč knihu!

9. 10. 2023 – Aktuality Základní školy

Milí rodiče, milí žáci, ..knihy nechtějí jen tak ležet v policích, nejsou jen na jedno použití. A když je pošlete dál do dalších obýváků, knihoven a dalších čtenářských rukou, pomůžete...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio