STUDENTSKÉ FILMY – ANTI-BULLYING WEEK 2022

16. 11. 2022 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Anti-Bullying Week, neboli týden proti šikaně, je každoroční akce pořádaná britskou organizací Anti-Bullying Alliance s cílem zvýšit povědomí a poučit děti o problematice šikany. Tento rok se akce zaměřila na téma Reach Out – požádat o pomoc či ji nabídnout, a to převážně z pozice dětí jež přihlížejí šikaně (tzv. bystanders). Žáci deváté třídy se proto v rámci předmětů Novinářská dílna a Anglický jazyk pustili do zpracování „promo“ videí. Videa byla určena mladším ročníkům, nejen aby se přiučili o šikaně a nebáli se nabídnout či si říct o pomoc, ale také aby viděli a inspirovali se, jak se k šikaně staví nejstarší žáci na škole a co dokážou vytvořit. Videa se opravdu vydařila a jsme na naše deváťáky značně hrdí. Rozhodli jsme se proto se o ně podělit se všemi a doufáme, že vás videa nadchnout tak, jako nadchly nás.

Veronika Chlumská

(třídní učitel IX.)

Video 1

Video 2

Aktuality

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina ve dnech ředitelského volna a velikonočních prázdnin v provozu.

30. 3. 2023 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina ve dnech ředitelského volna a velikonočních prázdnin v provozu.

Ředitelské volno 3. – 5. 4. 2023

27. 3. 2023 – Aktuality Základní školy

Od pondělí 3.4. 2023 do středy 5.4.2023 mají žáci ZŠ a MŠ Praha – Slivenec ŘEDITELSKÉ VOLNO.

Pro nezájem nebude školní družina v době jarních prázdnin v provozu.

9. 3. 2023 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude školní družina v době jarních prázdnin v provozu.

Sběr papíru 8. – 10. 3. 2023

6. 3. 2023 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru, probíhat bude od středy 8.3.2023 do pátku 10.3.2023 od 7.00 – 7.45.

Ocenění společnosti Scio