SVAČINY DO ŠKOLY

16. 10. 2018 – Martin Šandor – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče,
škola vám nabízí v rámci služeb i možnost objednat svým dětem svačiny.  Využíváme pro tuto službu nabídky firmy Svač, jejíž stránky jsou Svac.cz, zájemci se mohou hlásit prostřednictvím  formuláře: svac.cz/slivenec. Rodiče se mohou se přihlašovat do 26.10., 27.10 bude přihlašování uzavřeno a pokud bude dostatečný počet zájemců, objednávky budou akceptovány.
 
Svačiny by se dovážely od 1.11. do historické budovy před velkou přestávkou a v pavilonové budově by je zaměstnanci firmy Svač žákům rozdávali v šatně během velké přestávky.
Uvidíme, zda se tato nabídka osvědčí.
I. Rosová

 

Svač! – Slivenec

Aktuality

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

25. 10. 2018 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

Tajemný systém Edupage

17. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Jako mnohé jiné školy i ta naše se snaží držet tempo s nezadržitelným pokrokem v oblasti informačních a komunikačních technologií. Rozhodli jsme se proto, že zavedeme (pro snadnější informovanost a komunikaci s rodiči...

Zobrazit více »

SVAČINY DO ŠKOLY

16. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, škola vám nabízí v rámci služeb i možnost objednat svým dětem svačiny.  Využíváme pro tuto službu nabídky firmy Svač, jejíž stránky jsou Svac.cz, zájemci se mohou hlásit prostřednictvím  formuláře: svac.cz/slivenec. Rodiče se...

Zobrazit více »

Anglické odpoledne pro děti

24. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Anglické odpoledne pro děti

Ocenění společnosti Scio