Tajemný systém Edupage

17. 10. 2018 – Martin Šandor – Aktuality Základní školy

Jako mnohé jiné školy i ta naše se snaží držet tempo s nezadržitelným pokrokem v oblasti informačních a komunikačních technologií. Rozhodli jsme se proto, že zavedeme (pro snadnější informovanost a komunikaci s rodiči a žáky) školní elektronický systém – Edupage.

Tuto velkou změnu bychom však chtěli uskutečnit řádně připraveni. Proto systém nejdříve testujeme, abychom při ostrém spuštění věděli, že mu rozumíme a umíme s ním pracovat.

Prozatím jsme tedy zvolili pilotní režim. Pro Vás rodiče to znamená, že systém by měly využívat pouze pilotní třídy – tedy 2.A, 5.A a 5.B. Rodiče ostatních žáků jsou sice schopni se do Edupage přihlásit a to tak, že si nechají systémem vygenerovat heslo, nicméně toto přihlášení je bezpředmětné, protože nezajišťuje žádné informace o studiu Vašich dětí, jako je prospěch, probírané učivo, domácí úkoly apod.

Veškeré potřebné informace pro nepilotní třídy naleznete na webové stránce školy www.skolaslivenec.cz v sekci „Stránky tříd“, která je přístupná bez nutnosti přihlášení.

Testování bude probíhat celý letošní školní rok 2018/2019. Pokud bude vše v pořádku, můžete se v příštím školním roce těšit, že systém zpřístupníme všem žákům a rodičům naší školy.

Pokud byste měli jakoukoli otázku, či připomínku, můžete kontaktovat paní učitelku, která má systém Edupage na starosti: Veronika Nespěšná, vnespesna@zsslivenec.cz.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

 

Vedení školy

Aktuality

Den otevřených dveří na ZŠ a MŠ Praha – Slivenec 27. 3. 2019

12. 3. 2019 – Aktuality Základní školy

Den otevřených dveří na ZŠ a MŠ Praha – Slivenec se bude konat 27. 3. 2019, v ZŠ od 8.00 do 13.00 hodin, v MŠ od 9:00h do 11:30h. Zájemci...

Zobrazit více »

Pro nezájem nebude školní družina ve dnech jarních prázdnin 11. – 15. února v provozu.

4. 2. 2019 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude školní družina ve dnech jarních prázdnin 11. – 15. února v provozu.

Pro nezájem nebude školní družina v den pololetních prázdnin 1.2. 2019 v provozu.

28. 1. 2019 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude školní družina v den pololetních prázdnin 1.2. 2019 v provozu.

Omezený provoz mateřské a základní školy v měsících květnu a červnu

21. 1. 2019 – Aktuality Mateřské školyAktuality Základní školy

Omezený provoz mateřské a základní školy v měsících květnu a červnu

Zápis do ZŠ a MŠ Praha – Slivenec

8. 1. 2019 – Aktuality Mateřské školyAktuality Základní školy

Vážení rodiče,   veškeré potřebné informace k zápisu do 1. tříd ZŠ a k zápisu do mateřské školy najdete na příslušném odkaze. 

Ocenění společnosti Scio