Tajemný systém Edupage

17. 10. 2018 – Martin Šandor – Aktuality Základní školy

Jako mnohé jiné školy i ta naše se snaží držet tempo s nezadržitelným pokrokem v oblasti informačních a komunikačních technologií. Rozhodli jsme se proto, že zavedeme (pro snadnější informovanost a komunikaci s rodiči a žáky) školní elektronický systém – Edupage.

Tuto velkou změnu bychom však chtěli uskutečnit řádně připraveni. Proto systém nejdříve testujeme, abychom při ostrém spuštění věděli, že mu rozumíme a umíme s ním pracovat.

Prozatím jsme tedy zvolili pilotní režim. Pro Vás rodiče to znamená, že systém by měly využívat pouze pilotní třídy – tedy 2.A, 5.A a 5.B. Rodiče ostatních žáků jsou sice schopni se do Edupage přihlásit a to tak, že si nechají systémem vygenerovat heslo, nicméně toto přihlášení je bezpředmětné, protože nezajišťuje žádné informace o studiu Vašich dětí, jako je prospěch, probírané učivo, domácí úkoly apod.

Veškeré potřebné informace pro nepilotní třídy naleznete na webové stránce školy www.skolaslivenec.cz v sekci „Stránky tříd“, která je přístupná bez nutnosti přihlášení.

Testování bude probíhat celý letošní školní rok 2018/2019. Pokud bude vše v pořádku, můžete se v příštím školním roce těšit, že systém zpřístupníme všem žákům a rodičům naší školy.

Pokud byste měli jakoukoli otázku, či připomínku, můžete kontaktovat paní učitelku, která má systém Edupage na starosti: Veronika Nespěšná, vnespesna@zsslivenec.cz.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

 

Vedení školy

Aktuality

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

25. 10. 2018 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

Tajemný systém Edupage

17. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Jako mnohé jiné školy i ta naše se snaží držet tempo s nezadržitelným pokrokem v oblasti informačních a komunikačních technologií. Rozhodli jsme se proto, že zavedeme (pro snadnější informovanost a komunikaci s rodiči...

Zobrazit více »

SVAČINY DO ŠKOLY

16. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, škola vám nabízí v rámci služeb i možnost objednat svým dětem svačiny.  Využíváme pro tuto službu nabídky firmy Svač, jejíž stránky jsou Svac.cz, zájemci se mohou hlásit prostřednictvím  formuláře: svac.cz/slivenec. Rodiče se...

Zobrazit více »

Anglické odpoledne pro děti

24. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Anglické odpoledne pro děti

Ocenění společnosti Scio