Trocha historie nikoho nezabije 2021

11. 1. 2021 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

Po vánočních prázdninách si pobyt ve školní družině zatím mohli užívat jen žáci 1. a 2. ročníků. I přes různá protiepidemická opatření i provozní změny (třídy se kvůli opravám budovy musely stěhovat) se paní vychovatelky snažily pro děti připravit zajímavý program.

Všechna oddělení, která byla v té době v provozu se první lednový týden v rámci tradiční akce Trocha historie nikoho nezabije vystřídala na prohlídce sliveneckého kostela s vystaveným betlémem. Děti se zde seznámily s různými informacemi o historii této stavby i Slivence a tradicích spojených s betlémy a svátkem Tří králů. Také si mohly poslechnout místní varhany, na které jim zahrála paní vychovatelka nebo někteří malí hudebníci z daných oddělení.

 

Aktuality

Sběr papíru

23. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru. Kontejner bude přistaven už v pondělí (v úterý je volno), sběr bude probíhat od středy (29/9) do pátku (1/10) od 7.00 – 7.45.

Pěšky do školy

16. 9. 2021 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Osvětový projekt Pěšky do školy na podporu zdravé chůze a bezpečnějšího prostředí bez aut kolem škol probíhá pod záštitou MŠMT deseti krajských měst a je součástí aktivit Evropského týdne mobility. V roce 2020...

Zobrazit více »

Škola v přírodě

13. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

 4.A dojela na ŠvP v pořádku.

Třídní schůzky 13.9.2021

9. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

17:00 – 18:00 Třídní schůzky – I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.C, V.A, V.B 17:30 – 18:30 Třídní schůzky – VI.A, VI.B, VII.A, VII.B, VIII., IX.

Ocenění společnosti Scio