Vánoční zpívání pro SeneCuru

22. 12. 2022 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

V prosinci jsme kvůli nemocnosti dětí zrušili pravidelné setkání s klienty domova SeneCura. Ve středu 21. prosince jsme alespoň mohli babičky a dědečky potěšit krátkým vystoupením, kterého se účastnily děti z 5 oddělení družiny – tedy alespoň ty, které ve škole ještě zůstaly. Nejprve děti z 1.B s paní učitelkou předvedly své krátké vánoční divadlo. Pak se zapojily i všechny ostatní děti a společně se svými paními vychovatelkami zazpívaly vánoční koledy, které v předchozích dnech stihly natrénovat. Na závěr všem přítomným babičkám a dědečkům rozdaly přáníčka a drobné předměty, které pro ně vyrobily a popřály jim krásné svátky. Přáníčka a dárečky které zbyly, pracovníci domova roznesli dalším klientům, kteří se představení zrovna neúčastnili. Spolu s družinovými dětmi se tohoto zpívání a předávání přání účastnili i dva zástupci třídy 6.B, která se také velmi aktivně zapojila do výroby přáníček.

Ve čtvrtek dopoledne se pak děti z oddělení Koťat do domova vrátily ještě jednou a společně s žáky 7.A, stejně jako v loňském roce, ještě jednou klientům domova přišly zazpívat a popřát krásné Vánoce. A i tentokrát s sebou přinesly hodně radosti.

 

 

 

Aktuality

ZÁPIS DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

1. 9. 2023 – Aktuality Školní družiny

Kdy?  V pondělí 4.9. od 7:30 do 11 hodin. Kde? : Ve školní jídelně. Jak? : Odevzdáním řádně vyplněného zápisního lístku a formuláře o zdravotních či jiných problémech dítěte.   Kde...

Zobrazit více »

Rozdělení žáků do 1. tříd 2023/2024

30. 5. 2023 – Aktuality Základní školy

Rozdělení žáků do 1. tříd 2023-2024

Ocenění společnosti Scio