Výlet ke studánce

12. 9. 2021 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

Ve čtvrtek 9.září děti z oddělení Daňčat a Medvídků společně vyrazily k holyňské studánce Dobrá voda, které je školní družina patronem. Cestou si s paní vychovatelkou povídaly o vodě a její roli v krajině, jak je důležitá nejen pro rostliny, ale i pro živočichy.  Jak je prospěšné starat se správně o její tok. Následně nejbližší okolí studánky vyčistily od odpadků. Na jaře zde děti ze školní družiny již uklízely.  Po nedávném řádění vandalů zde uklízeli i pracovníci obce. Bohužel i přesto zde děti opět našly a uklidily další odpadky. Počasí jim však tentokrát přálo, a tak se celý výlet skvěle vydařil. 

 

                                                                                                                                   

Aktuality

Miss dýně 2022 – výsledky hlasování

7. 11. 2022 – Aktuality Základní školy

1. místo Dýně č. 8   2. místo Dýně č. 13   3. místo Dýně č. 29

Sběr papíru 12. – 14. 10. 2022

7. 10. 2022 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru, probíhat bude od středy 12.10.2022 do pátku 14.10.2022 od 7.00 – 7.45.

Balíček okamžité pomoci pro Pražany

26. 9. 2022 – Aktuality Mateřské školyAktuality Školní družinyAktuality Základní školy

Zastupitelstvo hl. m. Prahy schválilo vyčlenění finanční podpory na pomoc pražským domácnostem ohrožených inflací BALÍČEK OKAMŽITÉ POMOCI PRO PRAŽANY. Naše škola se do tohoto projektu zapojila také. Finanční pomoc (školkovné,...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio