Výlet ke studánce

12. 11. 2021 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

Ve čtvrtek 9.září děti z oddělení Daňčat a Medvídků společně vyrazily k holyňské studánce Dobrá voda, které je školní družina patronem. Cestou si s paní vychovatelkou povídaly o vodě a její roli v krajině, jak je důležitá nejen pro rostliny, ale i pro živočichy.  Jak je prospěšné starat se správně o její tok. Následně nejbližší okolí studánky vyčistily od odpadků. Na jaře zde děti ze školní družiny již uklízely.  Po nedávném řádění vandalů zde uklízeli i pracovníci obce. Bohužel i přesto zde děti opět našly a uklidily další odpadky. Počasí jim však tentokrát přálo, a tak se celý výlet skvěle vydařil. 

 

                                                                                                                                   

Aktuality

Sběr papíru

26. 11. 2021 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru, probíhat bude od středy (1/12) do pátku (3/12) od 7.00 – 7.45.

Soutěž o nejlepší halloweenskou dýni 2021 – VÝSLEDKY

21. 10. 2021 – Aktuality Základní školy

VÝSLEDKY ZDE                                                        ...

Zobrazit více »

Pěšky do školy

16. 9. 2021 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Osvětový projekt Pěšky do školy na podporu zdravé chůze a bezpečnějšího prostředí bez aut kolem škol probíhá pod záštitou MŠMT deseti krajských měst a je součástí aktivit Evropského týdne mobility. V roce 2020...

Zobrazit více »

Škola v přírodě

13. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

 4.A dojela na ŠvP v pořádku.

Ocenění společnosti Scio