Vynášení Morany

17. 4. 2019 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

Také letos jsme si společně vytvořili figurínu Morany. Protože nemáme v blízkosti školy žádnou řeku, kde se tradičně při vyprovázení zimy Morana topí, volíme další variantu – pálení. Letos jsme ji neplánovaně spálili později než v týdnu, na který připadá Smrtná neděle, ale stihli jsme to ještě před Velikonocemi. Společně s Moranou jsme spálili i lístky, na které děti mohly napsat trápení nebo starosti své, svých blízkých nebo to, co by rády z našeho světa odstranily. Přidali jsme k nim i lístky připravené některými klienty sliveneckého domova seniorů. Moranu jsme vyprovodili básničkou i společnou písní.

Na závěr jsme si vytvořili líto, které jsme nakonec předali v domově seniorů.

 

Aktuality

Zahradní slavnost

13. 6. 2019 – Aktuality Základní školy

zahradní slavnost

Škola v přírodě – BENECKO (I.A, I.C, II.A)

3. 6. 2019 – Aktuality Základní školy

I.A, I.C, II.A úspěšně dorazili na školu v přírodě do Krkonoš.

Online přenos – ptačí budka

29. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Přímý přenos z kamery ZŠ Slivenec

1. charitativní dětský bazárek

14. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Unie rodičů při ZŠ a MŠ Slivenec Vás zve 19. 5. 2019 na 1. charitativní dětský bazárek.   Pozvánka

Kontakt během 6. 5. – 9. 5. 2019 – OMEZENÝ PROVOZ

6. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

V případě,  že budete potřebovat kontaktovat školu během OMEZENÉHO PROVOZU 6. 5 – 9. 5. 2019, volejte na tel. číslo 777 764 391.

Ocenění společnosti Scio