VÝTVARNÁ SOUTĚŽ „DUŠE STROMU“

13. 11. 2019 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

 

Žáci naší školy ze 4.A a 4.C se zapojili do výtvarné soutěže, kterou vyhlásily Lesy hl. města Prahy pod názvem „Duše stromů „

Děti byly originální, kreativní a překvapovaly nápady, šikovností a výtvarným ztvárněním daného tématu. Někteří umístili „dušičku“ mezi kořeny stromu, jiní jako záři, která strom obestírá. Další duše můžeme najít v korunách stromů, v dutinách, na větvičkách nebo dokonce v ptačích hnízdech.

Během měsíce se pořadatelům sešlo 1400 výtvarných děl a plastik. 200nejlepších prací bylo vystaveno na Mariánském náměstí v prostorách Nové radnice. Porota měla velice těžkou práci vybrat vítěze ve 4 kategoriích. Vyhlášení výsledků proběhlo na akci Den stromů ve Stromovce.

I když naši výtvarníci na nejvyšší příčky nedosáhli, svými nápady a šikovností potěšili nejen nás ve škole, ale určitě také stromy, jejichž význam si v těchto dnech připomínáme.

 

Aktuality

Sběr papíru

23. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru. Kontejner bude přistaven už v pondělí (v úterý je volno), sběr bude probíhat od středy (29/9) do pátku (1/10) od 7.00 – 7.45.

Pěšky do školy

16. 9. 2021 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Osvětový projekt Pěšky do školy na podporu zdravé chůze a bezpečnějšího prostředí bez aut kolem škol probíhá pod záštitou MŠMT deseti krajských měst a je součástí aktivit Evropského týdne mobility. V roce 2020...

Zobrazit více »

Škola v přírodě

13. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

 4.A dojela na ŠvP v pořádku.

Třídní schůzky 13.9.2021

9. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

17:00 – 18:00 Třídní schůzky – I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.C, V.A, V.B 17:30 – 18:30 Třídní schůzky – VI.A, VI.B, VII.A, VII.B, VIII., IX.

Ocenění společnosti Scio