VÝTVARNÁ SOUTĚŽ „DUŠE STROMU“

13. 11. 2019 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

 

Žáci naší školy ze 4.A a 4.C se zapojili do výtvarné soutěže, kterou vyhlásily Lesy hl. města Prahy pod názvem „Duše stromů „

Děti byly originální, kreativní a překvapovaly nápady, šikovností a výtvarným ztvárněním daného tématu. Někteří umístili „dušičku“ mezi kořeny stromu, jiní jako záři, která strom obestírá. Další duše můžeme najít v korunách stromů, v dutinách, na větvičkách nebo dokonce v ptačích hnízdech.

Během měsíce se pořadatelům sešlo 1400 výtvarných děl a plastik. 200nejlepších prací bylo vystaveno na Mariánském náměstí v prostorách Nové radnice. Porota měla velice těžkou práci vybrat vítěze ve 4 kategoriích. Vyhlášení výsledků proběhlo na akci Den stromů ve Stromovce.

I když naši výtvarníci na nejvyšší příčky nedosáhli, svými nápady a šikovností potěšili nejen nás ve škole, ale určitě také stromy, jejichž význam si v těchto dnech připomínáme.

 

Aktuality

Přijímací zkoušky – ZUŠ Na Popelce – pobočka Slivenec

25. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

(Doporučujeme přečíst: http://www.zusnapopelce.cz/cs/ informace-slivenec-ho ) Bez předchozího vyplnění online přihlášky není možné se přijímací zkoušky zúčastnit. Elektronickou přihlášku (prosíme i s háčky a čárkami nad písmeny) pro všechny obory vyplňte zde:  http://www.zusnapopelce.cz/cs/ prihlaska  nejpozději...

Zobrazit více »

Podmínky konání zájmových aktivit v učebnách od 25.5.2020

22. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

Oznamujeme Vám, že od 25. 5. 2020 opět zpřístupňujeme nájemcům učebny školy za účelem konání kroužků pro děti. V případě, že projevíte o pronájem zájem, zavazujete se do odvolání dodržovat následující:...

Zobrazit více »

Podmínky konání zájmových aktivit od 11. 5. 2020

12. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

Oznamujeme Vám, že od 11. 5. 2020 opět zpřístupňujeme nájemcům školy velkou i malou tělocvičnu za účelem sportovních aktivit. V případě, že projevíte o pronájem zájem, zavazujete se do odvolání dodržovat...

Zobrazit více »

Podmínky ochrany zdraví a provozu ZŠ a MŠ v období školního roku 2019/2020

3. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

ZŠ – podmínky ochrany zdraví a provozu pro období šk. roku 2019-2020 MŠ – podmínky ochrany zdraví a provozu pro období šk. roku 2019-2020 Čestné prohlášení

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro šk. rok 2020/2021

1. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro šk. rok 2020/2021

Ocenění společnosti Scio