Vzdělávací seminář pro učitele

14. 3. 2018 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

V rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků se  Daniela Štolová a Petra Levá zúčastnily ve dnech 2. -4. března vzdělávacího semináře Výchova k respektu a toleranci, který pro učitele připravil ITI. Seminář probíhal ve velmi pěkném prostředí hotelu Benica v Benešově, kde se naše vyučující setkaly s dalšími deseti kolegy z ČR. Programem provázeli zkušení lektoři Petr Sokol a Roman Anýž, kteří pro učitele připravili zajímavý program. Pedagogové se zabývali otázkami , které se týkaly např. Všeobecné deklarace lidských práv, zákona O potulných cikánech z roku 1927, definice diskriminace, činnosti českých četníků v Terezíně, uprchlíků a vyhnanců ze Sudet v roce 1938, otázek holocaustu Romů na Slovensku. V neděli byl seminář zakončen besedou s pamětníkem romského holocaustu. Seminář byl velice zajímavý, inspirativní a pedagogové si odnesli do svých škol mnoho zajímavých nápadů a aktivit do výuky a to nejen do předmětů dějepisu a VKOZ. Druhá část semináře se bude konat na stejném místě 23. – 25.3. Už se moc těšíme, zejména na metodické materiály.

Petra Levá, vyučující dějepisu a VKOZ

Daniela Štolová, výchovná poradkyně a vyučující VKOZ

Aktuality

Nejkrásnější rakouské soutěsky – zájezd pro rodiče a děti

10. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Nejkrásnější rakouské soutěsky – zájezd pro rodiče a děti

Třídní schůzky 10. 9. 2018

3. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Třídní schůzky 2. – 5. třída ZŠ od 17.00 Třídní schůzky 6. – 9. třída ZŠ od 17.30

Zápis do školní družiny

1. 9. 2018 – Aktuality Školní družinyAktuality Základní školy

Zápis do školní družiny proběhne v pondělí 3.9. od 7:30 do 11:00 hodin ve školní jídelně, kde je třeba odevzdat řádně vyplněný zápisní lístek (časy odchodů se samozřejmě dají průběžně...

Zobrazit více »

Pozvánka na třídní schůzku MŠ

27. 8. 2018 – Aktuality Mateřské školy

Vážení rodiče. Srdečně Vás zveme na zahajovací třídní schůzku, která se bude konat ve středu 5.9.2018 od 16:30 hodin v aule ZŠ. Tuto schůzku zahájí a povede vedoucí učitelka – p.Eva...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio