Zahradní slavnost

14. 9. 2018 – Martin Šandor – Aktuality Základní školy

Už se stalo tradicí, že Unie rodičů ve spolupráci se školou pořádá zahradní slavnost v areálu školy. Letos to bylo poprvé v září a bylo by to i s úžasným počasím, kdybychom si vybrali den 12. nebo i 14. nebo jakýkoli jiný den v prvních třech týdnech školy. Termín zahradní slavnosti však byl 13. září. A tak jakkoli celé léto bylo horké a suché, pršelo nám na první školní den, pršelo nám i v den slavnosti. Ale zvládli jsme to nejen my – pořadatelé, zvládli to i žáci s rodiči. A vyplatilo se jim to, protože tentokrát byl program opravdu pestrý. Rodiče připravili různá zajímavá stanoviště pro děti, profesionální šermíři ukázali své bojové umění s mečem, zvláště kluky zaujala ukázka a workshop parkouru. Mezitím se odehrály rodinné turnaje ve stolním tenise i florbalu. K tomu všemu vyhrávala country kapela a paní učitelky se skupinou žáků devátého ročníku hostily návštěvníky jablkovými záviny a perníkem (dílo našich paních kuchařek) a drtily školní jablíčka na výborný mošt, který rozdávaly. Prostě – sluníčko sice nesvítilo na nebi, ale každý z návštěvníků ho měl v duši.

                                                                                                                                                                            I. Rosová

 

Aktuality

1. charitativní dětský bazárek

14. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Unie rodičů při ZŠ a MŠ Slivenec Vás zve 19. 5. 2019 na 1. charitativní dětský bazárek.   Pozvánka

Kontakt během 6. 5. – 9. 5. 2019 – OMEZENÝ PROVOZ

6. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

V případě,  že budete potřebovat kontaktovat školu během OMEZENÉHO PROVOZU 6. 5 – 9. 5. 2019, volejte na tel. číslo 777 764 391.

Online přenos – ptačí budka

3. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Přímý přenos z kamery ZŠ Slivenec

Seznam přijatých žáků do 1. tříd 2019-2020

2. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Seznam přijatých žáků 2019-2020

Ocenění společnosti Scio