Zahradní slavnost

14. 9. 2018 – Martin Šandor – Aktuality Základní školy

Už se stalo tradicí, že Unie rodičů ve spolupráci se školou pořádá zahradní slavnost v areálu školy. Letos to bylo poprvé v září a bylo by to i s úžasným počasím, kdybychom si vybrali den 12. nebo i 14. nebo jakýkoli jiný den v prvních třech týdnech školy. Termín zahradní slavnosti však byl 13. září. A tak jakkoli celé léto bylo horké a suché, pršelo nám na první školní den, pršelo nám i v den slavnosti. Ale zvládli jsme to nejen my – pořadatelé, zvládli to i žáci s rodiči. A vyplatilo se jim to, protože tentokrát byl program opravdu pestrý. Rodiče připravili různá zajímavá stanoviště pro děti, profesionální šermíři ukázali své bojové umění s mečem, zvláště kluky zaujala ukázka a workshop parkouru. Mezitím se odehrály rodinné turnaje ve stolním tenise i florbalu. K tomu všemu vyhrávala country kapela a paní učitelky se skupinou žáků devátého ročníku hostily návštěvníky jablkovými záviny a perníkem (dílo našich paních kuchařek) a drtily školní jablíčka na výborný mošt, který rozdávaly. Prostě – sluníčko sice nesvítilo na nebi, ale každý z návštěvníků ho měl v duši.

                                                                                                                                                                            I. Rosová

 

Aktuality

Den otevřených dveří na ZŠ a MŠ Praha – Slivenec

18. 2. 2019 – Aktuality Základní školy

Den otevřených dveří na ZŠ a MŠ Praha – Slivenec se bude konat 21.2.2019 od 8.00 do 13.00 hodin. Zájemci budou mít možnost prohlédnout si prostory školy i jednotlivých tříd...

Zobrazit více »

Pro nezájem nebude školní družina ve dnech jarních prázdnin 11. – 15. února v provozu.

4. 2. 2019 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude školní družina ve dnech jarních prázdnin 11. – 15. února v provozu.

Pro nezájem nebude školní družina v den pololetních prázdnin 1.2. 2019 v provozu.

28. 1. 2019 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude školní družina v den pololetních prázdnin 1.2. 2019 v provozu.

Omezený provoz mateřské a základní školy v měsících květnu a červnu

21. 1. 2019 – Aktuality Mateřské školyAktuality Základní školy

Omezený provoz mateřské a základní školy v měsících květnu a červnu

Zápis do ZŠ a MŠ Praha – Slivenec

8. 1. 2019 – Aktuality Mateřské školyAktuality Základní školy

Vážení rodiče,   veškeré potřebné informace k zápisu do 1. tříd ZŠ a k zápisu do mateřské školy najdete na příslušném odkaze. 

Ocenění společnosti Scio