Zahradní slavnost

14. 9. 2018 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Už se stalo tradicí, že Unie rodičů ve spolupráci se školou pořádá zahradní slavnost v areálu školy. Letos to bylo poprvé v září a bylo by to i s úžasným počasím, kdybychom si vybrali den 12. nebo i 14. nebo jakýkoli jiný den v prvních třech týdnech školy. Termín zahradní slavnosti však byl 13. září. A tak jakkoli celé léto bylo horké a suché, pršelo nám na první školní den, pršelo nám i v den slavnosti. Ale zvládli jsme to nejen my – pořadatelé, zvládli to i žáci s rodiči. A vyplatilo se jim to, protože tentokrát byl program opravdu pestrý. Rodiče připravili různá zajímavá stanoviště pro děti, profesionální šermíři ukázali své bojové umění s mečem, zvláště kluky zaujala ukázka a workshop parkouru. Mezitím se odehrály rodinné turnaje ve stolním tenise i florbalu. K tomu všemu vyhrávala country kapela a paní učitelky se skupinou žáků devátého ročníku hostily návštěvníky jablkovými záviny a perníkem (dílo našich paních kuchařek) a drtily školní jablíčka na výborný mošt, který rozdávaly. Prostě – sluníčko sice nesvítilo na nebi, ale každý z návštěvníků ho měl v duši.

                                                                                                                                                                            I. Rosová

 

Aktuality

Ukázky společenských her Mindok

25. 11. 2018 – Aktuality Školní družiny

V úterý 27.11. si budou moci zájemci od 16 do 18 hodin přijít prohlédnout a hlavně vyzkoušet populární společenské hry Mindok. V případě zájmu bude následně možnost tyto hry i...

Zobrazit více »

Adventní dílny 2018

22. 11. 2018 – Aktuality Základní školy

Adventní dílny 2018 – 2. prosince 2018 13:00 – 15:30 – adventní dílny  16:00 – rozsvícení obecního vánočního stromku s doprovodným programem 17:00 – vystoupení žáků na školním nádvoří  ...

Zobrazit více »

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

25. 10. 2018 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina během podzimních prázdnin v provozu.

Ocenění společnosti Scio