Zahradní slavnost

14. 9. 2018 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Už se stalo tradicí, že Unie rodičů ve spolupráci se školou pořádá zahradní slavnost v areálu školy. Letos to bylo poprvé v září a bylo by to i s úžasným počasím, kdybychom si vybrali den 12. nebo i 14. nebo jakýkoli jiný den v prvních třech týdnech školy. Termín zahradní slavnosti však byl 13. září. A tak jakkoli celé léto bylo horké a suché, pršelo nám na první školní den, pršelo nám i v den slavnosti. Ale zvládli jsme to nejen my – pořadatelé, zvládli to i žáci s rodiči. A vyplatilo se jim to, protože tentokrát byl program opravdu pestrý. Rodiče připravili různá zajímavá stanoviště pro děti, profesionální šermíři ukázali své bojové umění s mečem, zvláště kluky zaujala ukázka a workshop parkouru. Mezitím se odehrály rodinné turnaje ve stolním tenise i florbalu. K tomu všemu vyhrávala country kapela a paní učitelky se skupinou žáků devátého ročníku hostily návštěvníky jablkovými záviny a perníkem (dílo našich paních kuchařek) a drtily školní jablíčka na výborný mošt, který rozdávaly. Prostě – sluníčko sice nesvítilo na nebi, ale každý z návštěvníků ho měl v duši.

                                                                                                                                                                            I. Rosová

 

Aktuality

Tajemný systém Edupage

17. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Jako mnohé jiné školy i ta naše se snaží držet tempo s nezadržitelným pokrokem v oblasti informačních a komunikačních technologií. Rozhodli jsme se proto, že zavedeme (pro snadnější informovanost a komunikaci s rodiči...

Zobrazit více »

SVAČINY DO ŠKOLY

16. 10. 2018 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, škola vám nabízí v rámci služeb i možnost objednat svým dětem svačiny.  Využíváme pro tuto službu nabídky firmy Svač, jejíž stránky jsou Svac.cz, zájemci se mohou hlásit prostřednictvím  formuláře: svac.cz/slivenec. Rodiče se...

Zobrazit více »

Anglické odpoledne pro děti

24. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Anglické odpoledne pro děti

Nejkrásnější rakouské soutěsky – zájezd pro rodiče a děti

10. 9. 2018 – Aktuality Základní školy

Nejkrásnější rakouské soutěsky – zájezd pro rodiče a děti

Ocenění společnosti Scio