Zahradní slavnost

17. 6. 2019 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Již 4.ročník zahradní slavnosti naší školy máme za sebou a nelze napsat nic jiného, než že se nám opravdu povedla. Letos jsme si dali obzvláště záležet, neboť to byl poslední ročník organizovaný naší milou paní ředitelkou Rosovou. Slavnost se nesla v rozlučkovém a děkovném duchu a jako vždy na účastníky čekal pestrý program, který byl zajištěn Unií rodičů za podpory zaměstnanců  naší školy a žáků 8.třídy. Pro mladší účastníky byly připraveny zajímavé atrakce – již tradiční fotokoutek, vystoupení šermířské skupiny, napínavé soutěže či ukázky tance a divadelního představení pod vedením našich pedagogů. Celé odpoledne nás doprovázela živá hudba, jak jinak než v čele s Helen. Vzhledem k letnímu počasí se hitem letošní zahradní slavnosti stala čepovaná malinovka, točená paní zástupkyní Matulovou, za kterou moc děkujeme klubu Švestka.

Děkujeme všem za účast, sponzorské dary a těšíme se s Vámi nashledanou v příštím roce.

Žáci 8.třídy

 

Aktuality

Prezentace pro rodiče – elektronická žákovská knížka pro II. stupeň ZŠ

9. 9. 2019 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Prezentace pro rodiče – elektronická žákovská knížka pro II. stupeň ZŠ. Pondělí 16. 9. 2019 – aula ZŠ a MŠ Praha – Slivenec od 17 hodin

Třídní schůzky 9. 9. 2019

3. 9. 2019 – Aktuality Základní školy

Třídní schůzky 9. 9. 2019 1.st. 17.00 2.st. 17.45

Zápis do školní družiny

30. 8. 2019 – Aktuality Školní družiny

Zápis do školní družiny proběhne v pondělí 2.9. od 7:30 do 11:30 hodin ve školní jídelně, kde je třeba odevzdat řádně vyplněný zápisní lístek (časy odchodů se samozřejmě dají průběžně...

Zobrazit více »

Slavnostní otevření nové mateřské školy na Habeši

22. 8. 2019 – Aktuality Mateřské školy

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na slavnostní otevření nově postavené mateřské školy v ulici Frančíkova, které proběhne v pátek 30. 8. v 10:00.  Mgr. Petra Chlumská, ředitelka ZŠ a MŠ

Ocenění společnosti Scio