Zahradní slavnost

17. 6. 2019 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Již 4.ročník zahradní slavnosti naší školy máme za sebou a nelze napsat nic jiného, než že se nám opravdu povedla. Letos jsme si dali obzvláště záležet, neboť to byl poslední ročník organizovaný naší milou paní ředitelkou Rosovou. Slavnost se nesla v rozlučkovém a děkovném duchu a jako vždy na účastníky čekal pestrý program, který byl zajištěn Unií rodičů za podpory zaměstnanců  naší školy a žáků 8.třídy. Pro mladší účastníky byly připraveny zajímavé atrakce – již tradiční fotokoutek, vystoupení šermířské skupiny, napínavé soutěže či ukázky tance a divadelního představení pod vedením našich pedagogů. Celé odpoledne nás doprovázela živá hudba, jak jinak než v čele s Helen. Vzhledem k letnímu počasí se hitem letošní zahradní slavnosti stala čepovaná malinovka, točená paní zástupkyní Matulovou, za kterou moc děkujeme klubu Švestka.

Děkujeme všem za účast, sponzorské dary a těšíme se s Vámi nashledanou v příštím roce.

Žáci 8.třídy

 

Aktuality

Přijímací zkoušky – ZUŠ Na Popelce – pobočka Slivenec

25. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

(Doporučujeme přečíst: http://www.zusnapopelce.cz/cs/ informace-slivenec-ho ) Bez předchozího vyplnění online přihlášky není možné se přijímací zkoušky zúčastnit. Elektronickou přihlášku (prosíme i s háčky a čárkami nad písmeny) pro všechny obory vyplňte zde:  http://www.zusnapopelce.cz/cs/ prihlaska  nejpozději...

Zobrazit více »

Podmínky konání zájmových aktivit v učebnách od 25.5.2020

22. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

Oznamujeme Vám, že od 25. 5. 2020 opět zpřístupňujeme nájemcům učebny školy za účelem konání kroužků pro děti. V případě, že projevíte o pronájem zájem, zavazujete se do odvolání dodržovat následující:...

Zobrazit více »

Podmínky konání zájmových aktivit od 11. 5. 2020

12. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

Oznamujeme Vám, že od 11. 5. 2020 opět zpřístupňujeme nájemcům školy velkou i malou tělocvičnu za účelem sportovních aktivit. V případě, že projevíte o pronájem zájem, zavazujete se do odvolání dodržovat...

Zobrazit více »

Podmínky ochrany zdraví a provozu ZŠ a MŠ v období školního roku 2019/2020

3. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

ZŠ – podmínky ochrany zdraví a provozu pro období šk. roku 2019-2020 MŠ – podmínky ochrany zdraví a provozu pro období šk. roku 2019-2020 Čestné prohlášení

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro šk. rok 2020/2021

1. 5. 2020 – Aktuality Základní školy

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro šk. rok 2020/2021

Ocenění společnosti Scio