Zahradní slavnost

17. 6. 2019 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Již 4.ročník zahradní slavnosti naší školy máme za sebou a nelze napsat nic jiného, než že se nám opravdu povedla. Letos jsme si dali obzvláště záležet, neboť to byl poslední ročník organizovaný naší milou paní ředitelkou Rosovou. Slavnost se nesla v rozlučkovém a děkovném duchu a jako vždy na účastníky čekal pestrý program, který byl zajištěn Unií rodičů za podpory zaměstnanců  naší školy a žáků 8.třídy. Pro mladší účastníky byly připraveny zajímavé atrakce – již tradiční fotokoutek, vystoupení šermířské skupiny, napínavé soutěže či ukázky tance a divadelního představení pod vedením našich pedagogů. Celé odpoledne nás doprovázela živá hudba, jak jinak než v čele s Helen. Vzhledem k letnímu počasí se hitem letošní zahradní slavnosti stala čepovaná malinovka, točená paní zástupkyní Matulovou, za kterou moc děkujeme klubu Švestka.

Děkujeme všem za účast, sponzorské dary a těšíme se s Vámi nashledanou v příštím roce.

Žáci 8.třídy

 

Aktuality

Sběr papíru 27/11 – 29/11 od 7:00 – 7:45

12. 11. 2019 – Aktuality Základní školy

Sběr papíru 27/11 – 29/11 od 7:00 – 7:45

Stávka

4. 11. 2019 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Vážení rodiče, většina pedagogických zaměstnanců naší školy se rozhodla zapojit do jednodenní stávky vyhlášené Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství. Z tohoto důvodu se dne 6. 11. nebude konat výuka v základní...

Zobrazit více »

2. charitativní dětský bazárek

4. 11. 2019 – Aktuality Základní školy

2. charitativní dětský bazárek

Soutěž o nejlepší halloweenské strašidlo

25. 10. 2019 – Aktuality Základní školy

Žákovský parlament vyhlašuje soutěž o nejlepší halloweenské strašidlo. Najděte nepotřebné staré harampádí, odstřižky, odřezky a poskládejte halloweenské strašidlo. Na výrobě strašidla může pracovat každý sám nebo s kamarády ve skupině....

Zobrazit více »

Pro nezájem nebude během podzimních prázdnin školní družina v provozu.

24. 10. 2019 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude během podzimních prázdnin školní družina v provozu.

Ocenění společnosti Scio