Zahradní slavnost

17. 6. 2019 – Martin Šandor – Aktivity jednotlivých tříd ZŠ

Již 4.ročník zahradní slavnosti naší školy máme za sebou a nelze napsat nic jiného, než že se nám opravdu povedla. Letos jsme si dali obzvláště záležet, neboť to byl poslední ročník organizovaný naší milou paní ředitelkou Rosovou. Slavnost se nesla v rozlučkovém a děkovném duchu a jako vždy na účastníky čekal pestrý program, který byl zajištěn Unií rodičů za podpory zaměstnanců  naší školy a žáků 8.třídy. Pro mladší účastníky byly připraveny zajímavé atrakce – již tradiční fotokoutek, vystoupení šermířské skupiny, napínavé soutěže či ukázky tance a divadelního představení pod vedením našich pedagogů. Celé odpoledne nás doprovázela živá hudba, jak jinak než v čele s Helen. Vzhledem k letnímu počasí se hitem letošní zahradní slavnosti stala čepovaná malinovka, točená paní zástupkyní Matulovou, za kterou moc děkujeme klubu Švestka.

Děkujeme všem za účast, sponzorské dary a těšíme se s Vámi nashledanou v příštím roce.

Žáci 8.třídy

 

Aktuality

Seznam přijatých dětí do MŠ na školní rok 2019/20

16. 6. 2019 – Aktuality Mateřské školy

Seznam přijatých dětí do MŠ 2019/20

Zahradní slavnost

13. 6. 2019 – Aktuality Základní školy

zahradní slavnost

Škola v přírodě – BENECKO (I.A, I.C, II.A)

3. 6. 2019 – Aktuality Základní školy

I.A, I.C, II.A úspěšně dorazili na školu v přírodě do Krkonoš.

Online přenos – ptačí budka

29. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Přímý přenos z kamery ZŠ Slivenec

1. charitativní dětský bazárek

14. 5. 2019 – Aktuality Základní školy

Unie rodičů při ZŠ a MŠ Slivenec Vás zve 19. 5. 2019 na 1. charitativní dětský bazárek.   Pozvánka

Ocenění společnosti Scio