Zahradní slavnost v SeneCuře

11. 9. 2023 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

Ve středu 6. září vyrazily děti z oddělení Koťat na Zahradní slavnost do sliveneckého domova seniorů SeneCura, kam od října měly znovu začít chodit na společná setkání s místními babičkami a dědečky. 😃Tentokrát se šly děti především seznámit s prostředím, které je zde čeká.

Slavnost to byla opravdu pěkná. 😃 Zpívala zde Saxána z filmu Dívka na koštěti – tedy samozřejmě zpěvačka Petra Černocká. Dokonce děti rychle naučila kousek refrénu písničky Pampeliška, kterou prý kdysi složila pro svou vnučku. Pak si děti společně se Saxánou s chutí také zazpívaly. 😃 Dokonce je prý bylo slyšet (samozřejmě i díky mikrofonu) snad i v ředitelně naší školy, která stojí vedle SeneCury. 😄 Také zde vystupoval kouzelník. Jeho vystoupení děti již bohužel nestihly, ale téměř všechny si od něj odnesly zvířátko z nafukovacího balónku. Děti si zde vyrobily papírové náramky nebo přáníčka, zamlsaly si na výborné zmrzlině, cukrové vatě, popcornu …… Zkrátka si to parádně užily. 😃😃😃

 

Aktuality

Nové logo školy – hlasování

29. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Milí rodiče, žáci, kolegyně, kolegové, přátelé slivenecké školy, ráda bych Vám všem sdělila jedno skvělé překvapení! Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a Vy můžete rozhodnout o její podobě!...

Zobrazit více »

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina v době pololetních a jarních prázdnin v provozu.

29. 1. 2024 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina v době pololetních a jarních prázdnin v provozu.

Do školy jako do pohádky – adaptační kurz pro předškoláky

23. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Také v letošním školním roce naše škola organizuje pro děti z mateřských školek, nastupující ve školním roce 2024/2025 do prvních tříd, kurz pro předškoláky. Cílem kurzu je, na základě vzdělávacích...

Zobrazit více »

Den otevřených dveří 2024

19. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Virtuální prohlídka školy

Ocenění společnosti Scio