Třídy a pedagogové

Třídní učitelé

Třída Jméno Telefon E-mail
  I.A Anna Lošová linka  alosova@zsslivenec.cz
  I.B Alena Koutníková linka  akoutnikova@zsslivenec.cz
  II.A Tereza Kejzlarová linka  tkejzlarova@zsslivenec.cz
  II.B Barbora Hrubešová linka  bhrubesova@zsslivenec.cz
  III.A Irena Liscová linka  iliscova@zsslivenec.cz
  III.B Gabriela Kučová Forétková linka  gforetkova@zsslivenec.cz
  IV.A Iva Kováčová linka  ikovacova@zsslivenec.cz
  IV.B Barbora Jančovičová linka  bjancovicova@zsslivenec.cz
  V.A Jitka Linhartová linka  jlinhartova@zsslivenec.cz
  V.B Barbora Matuščínová linka  bmatuscinova@zsslivenec.cz
  VI.A Václav Kohout linka  vkohout@zsslivenec.cz
  VI.B Oskar Burian linka  oburian@zsslivenec.cz
  VI.C Jiří Smola linka  jsmola@zsslivenec.cz
  VII.A Veronika Nespěšná linka  vnespesna@zsslivenec.cz
  VII.B Martin Šandor linka  msandor@zsslivenec.cz
  VIII.A Martina Čápová linka  mcapova@zsslivenec.cz
  VIII.B Veronika Chlumská linka  vchlumska@zsslivenec.cz
  IX.A Marie Lorencová linka  mlorencova@zsslivenec.cz
  IX.B Věra Ignatidu linka  vignatidu@zsslivenec.cz

 

 

Ostatní pedagogové

Jméno Vyučované předměty Telefon
Helén Kuglerová HV hkuglerova@zsslivenec.cz
Jan Zrna ČJ jzrna@zsslivenec.cz
Anna Mišeková AJ, ČJUK amisekova@zsslivenec.cz
Dominik Zbur TV dzbur@zsslivenec.cz
Vendula Karbanová CH vkarbanova@zsslivenec.cz
Adéla Rozehnalová VV arozehnalova@zsslivenec.cz
Olga Procházková  AJ oprochazkova@zsslivenec.cz
Růžena Růžičková TVOŘ rruzickova@zsslivenec.cz
Anna Golubeva TPV agolubeva@zsslivenec.cz
Martina Nezbedová ČJ, AJ, VKOZ, D mnezbedova@zsslivenec.cz
Petra Stříbrná Asistent pedagoga pstribrna@zsslivenec.cz
Viktoriia Nianko  Asistent pedagoga vnianko@zsslivenec.cz
Lidiya Hutelyuk Asistent pedagoga lhutelyuk@zsslivenec.cz
Iva Maráková Asistent pedagoga imarakova@zsslivenec.cz
Helena Bodláková Asistent pedagoga hbodlakova@zsslivenec.cz
Eva Knapová Asistent pedagoga eknapova@zsslivenec.cz
Zuzana Outerská Asistent pedagoga mouterska@zsslivenec.cz
Stanislava Himlová Asistent pedagoga shimlova@zsslivenec.cz
Žaneta Mehešová Asistent pedagoga zmehesova@zsslivenec.cz
Jana Popelářová Asistent pedagoga jpopelarova@zsslivenec.cz
Erika Štěpanovská Asistent pedagoga estepanovska@zsslivenec.cz

Aktuality

Sběr papíru 10.4 – 12.4 2024

4. 4. 2024 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru, probíhat bude od středy 10.4.2024 do pátku 12.4.2024 od 7.00 – 7.45.

Pro nezájem nebude školní družina v den velikonočních prázdnin 28. 3. 2024 v provozu.

22. 3. 2024 – Aktuality Školní družiny

Pro nezájem nebude školní družina v den velikonočních prázdnin 28. 3. 2024 v provozu.

Den otevřených dveří 2024

7. 3. 2024 – Aktuality Základní školy

Virtuální prohlídka školy

ZÁPIS K DOCHÁZCE DO MATEŘSKÉ ŠKOLY PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

4. 3. 2024 – Aktuality Mateřské školy

ZÁPIS K DOCHÁZCE DO MATEŘSKÉ ŠKOLY PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

Ocenění společnosti Scio