Zdravíme všechny z Delfínků a přinášíme Vám krátké zprávičky o dění v naší třídě. Tento měsíc jsme si osvojovaly pravidla třídy. Už víme, že při příchodu musíme pozdravit paní učitelku. Víme, že se ve třídě neběhá, v koupelně se vykonává pouze hygiena, umíme se sami obsloužit – připravit si příbor, pití a jídlo a udržovat po sobě čistotu. Umíme si nachystat lůžko na odpočinek a hezky poslouchat pohádku. Každý den cvičíme a učíme se nové básničky a písničky. V kroužku si povídáme o tom, co jsme dělali o víkendu, čteme si pohádky a učíme se vyjadřovat a zdokonalovat své komunikační schopnosti. Máme třídního maskota Brumíka, který nám pomáhá v kroužku se rozpovídat a nestydět se. Celé září jsme si povídali o barvách a podzimních plodinách. Provázelo nás také téma rodiny – děti se učily, jak se jmenují celým jménem (bez zdrobnělin) a jak se jmenují ti nejbližší. Děti si užívaly hrátky v tělocvičně, kterou budeme pravidelně navštěvovat každý pátek. Společně vyrábíme, stříháme, lepíme, malujeme – naše výsledky můžete vidět na nástěnkách v šatně. Slunné dny jsme trávili především na školní zahradě, ale plánujeme už i vycházky do okolí. Děti jsou moc šikovné, postupně si zvykají na všechna pravidla i na nové učitelky. Určitě společně zažijeme mnoho zážitků a moc se toho naučíme.

Všem rodičům moc děkujeme za poskytnuté dary, výtvarné pomůcky a spolupráci.
Hezké a snad ještě teplé dny Vám přejí učitelky z Delfínků, Lenka a Šárka.

Aktuality

Sběr papíru 23. – 25. 10. 2019 7:00 – 7:45

18. 10. 2019 – Aktuality Základní školy

Sběr papíru 23. – 25.  10. 2019 7:00 – 7:45

1. SCHŮZKA ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU 23. 10. 2019 7.30 – cvičná kuchyňka

18. 10. 2019 – Aktuality Základní školy

1. SCHŮZKA ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU 23. 10. 2019 7.30 – cvičná kuchyňka

Dočasné uzavření školní kuchyně a jídelny

26. 9. 2019 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče, ráda bych Vás informovala o uzavření školní jídelny a kuchyně v příštím týdnu,  30. 9. – 4. 10. 2019.  Důvodem uzavření je technická závada na vodovodním potrubí, která...

Zobrazit více »

Školní jídelna

25. 9. 2019 – Aktuality Základní školy

Vážení rodiče a žáci, po rekonstrukci školní jídelny a kuchyně se kancelář vedoucí školní jídelny nachází v jiné části budovy než doposud. Kancelář je přístupná přes jídelnu, z hlavního vchodu...

Zobrazit více »

Ocenění společnosti Scio