Znovu v SeneCuře

17. 10. 2022 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

Také letos navázala školní družina na pravidelná společná setkávání s klienty domova SeneCura při společných aktivitách. A věřte, že je to důležitá a často i náročná práce, se kterou mívají problém i někteří dospělí. Ale děti jsou naprosto úžasné a každou návštěvu berou jako důležitou misi a snaží se, co jim síly stačí, babičkám a dědečkům zpříjemnit společně strávené odpoledne.Pro tento rok děti z oddělení Koťat již posílily i děti z oddělení Dráčat.

První takové setkání v letošním školním roce proběhlo ve středu 12. října, kdy se staly tématem naší společné práce draci.

 

Aktuality

ZÁPIS DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

1. 9. 2023 – Aktuality Školní družiny

Kdy?  V pondělí 4.9. od 7:30 do 11 hodin. Kde? : Ve školní jídelně. Jak? : Odevzdáním řádně vyplněného zápisního lístku a formuláře o zdravotních či jiných problémech dítěte.   Kde...

Zobrazit více »

Rozdělení žáků do 1. tříd 2023/2024

30. 5. 2023 – Aktuality Základní školy

Rozdělení žáků do 1. tříd 2023-2024

Ocenění společnosti Scio